gov.ua
Державні сайти України
Сарненська районна рада
Офіційний вебсайт
Сайт працює в тестовому режимі.
Стара версія сайту доступна за посиланням http://old.sarnyrrada.gov.ua
, Головний редактор

Шановні декларанти!

Шановні декларанти!

     Звертаємо Вашу увагу, що з 01 січня 2024 року розпочався черговий етап подання суб’єктами декларування до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - Реєстр) щорічних електронних декларацій за 2023 рік. Така декларація охоплює звітний рік (період з 1 січня до 31 грудня включно), що передує року, в якому подається декларація.

     Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції», зокрема, посадові особи місцевого самоврядування та депутати місцевих рад зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація), за минулий рік за формою, яку визначає Національне агентство. Останнім днем подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування буде 31 березня 2024 року.

     Щоб спростити процес подання декларацій, рекомендуємо:

  • скористатися спеціальною функцією «Дані для декларації» у Реєстрі декларацій. Вона дозволить заповнити окремі поля на підставі інформації з офіційних реєстрів та баз даних. Це суттєво пришвидшить процес та допоможе уникнути помилок під час декларування.
  • Ознайомитися з роз’ясненнями у Базі знань НАЗК або у форматі посібника щодо особливостей декларування. Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) підготувало оновлену редакцію роз’яснень, що охоплює понад 200 найпоширеніших питань.

     Також радимо прочитати статтю про найпоширеніші порушення, яких допускаються декларанти при заповненні декларацій, а також відеоінструкціями із заповнення декларацій. Ці матеріали допоможуть правильно внести всі необхідні дані.

     З детальними роз’ясненнями  з питань декларування можна ознайомитися в Базі знань НАЗК за посиланням:  https://wiki.nazk.gov.ua/category/deklaruvannya/.

     ТОМУ, РЕКОМЕНДУЄМО ДЕКЛАРАНТАМ:

  1. Завчасно перевірити актуальність адреси своєї електронної поштової скриньки та чинність кваліфікованого електронного підпису (КЕП). 
  2. Перед початком роботи з Реєстром декларацій переконайтеся у наявності усієї необхідної інформації для заповнення декларації.
  3. Враховувати зміни, пов’язані із застосуванням оновленого антикорупційного законодавства.

      Нагадуємо Вам, що відповідно до статті 1726 Кодексу України про адміністративні правопорушення наступає адміністративна відповідальність за несвоєчасне подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

      Відповідно до статті 3662 Кримінального Кодексу України наступає кримінальна відповідальність за умисне внесення суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України «Про запобігання корупції.

 

Додаток:

  • Пам’ятка про подання повідомлення про суттєві зміни у майновому стані суб’єкта декларування;
  • Пам’ятка щодо повідомлення про відкриття валютного рахунка (ПВВР).

 

Прикріплені файли
ПАМ’ЯТКА щодо повідомлення про відкриття валютного рахунка (ПВВР).docx.docx
- Пам’ятка про подання повідомлення про суттєві зміни у майновому стані суб’єкта декларування.docx.docx

Пошук документів

Корисні посилання

СХОЖІ СТАТТІ
FACEBOOK
КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ
«    Травень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ
Травень 2024 (11)
Квітень 2024 (19)
Березень 2024 (43)
Лютий 2024 (13)
Січень 2024 (15)
Грудень 2023 (33)
ПОГОДА
Погода
Сарненська районна рада© 2024