gov.ua
Державні сайти України
Сарненська районна рада
Офіційний вебсайт
Сайт працює в тестовому режимі.
Стара версія сайту доступна за посиланням http://old.sarnyrrada.gov.ua
, Адміністратор

№703 Про порядок денний позачергової двадцять восьмої сесії Сарненської районної ради сьомого скликання

РІШЕННЯ
від «26» жовтня 2018 року                                                                                                             № 703
 
 
Про порядок денний позачергової
двадцять восьмої сесії
Сарненської районної ради
сьомого скликання 
 
 
        Відповідно до частини 15 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 27 Регламенту районної ради, районна рада
 
 
ВИРІШИЛА:
 
 
        Затвердити порядок денний позачергової двадцять восьмої сесії Сарненської районної ради сьомого скликання:
         1. Про звернення депутатів Сарненської районної ради до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Президента України щодо скасування постанови про підвищення ціни на газ для населення.
         2. Про звернення депутатів Сарненської районної ради до Верховної Ради України щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень.
         3. Про звіт щодо виконання районної програми забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання на 2017 рік.
         4. Про звіт щодо виконання районної програми запобігання та лікування серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань на 2017 рік.
         5. Про звіт щодо виконання районної програми організації безоплатного та пільгового відпустку лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань на 2017 рік.
         6. Про звіт щодо виконання районної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2017 рік.
         7. Про внесення змін до Програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Сарненському районі на 2017 – 2021 роки.
         8. Про внесення змін до районної програми «Ветеран» на 2014 -2018 роки.
         9. Про внесення змін до районної Програми соціального захисту громадян «Турбота» на 2015 – 2018 роки.
         10. Про дострокове припинення повноважень депутата Сарненської районної ради сьомого скликання Камінського Сергія Григоровича.
         11. Про затвердження Положення про оренду майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад Сарненського району.
         12. Про затвердження Порядку інформування про діяльність комунальних підприємств спільної власності територіальних громад району.
         13. Про передачу з балансу Сарненської районної державної адміністрації на баланс відділу освіти, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації індивідуально визначеного майна.
         14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування комунальному некомерційному підприємству «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради.
         15. Про внесення змін у межі села Чабель на території Селищенської сільської ради Сарненського району Рівненської області.
         16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0196 га, що відводиться в оренду строком на 7 (сім) років товариству з обмеженою відповідальністю «УКРТАУЕР» на території Люхчанської сільської ради Сарненського району Рівненської області.
         17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 1,4739 га, що відводиться в оренду строком на 7 (сім) років гр. Пупку Михайлу Павловичу та гр. Торошу Олександру Васильовичу на території Костянтинівської сільської ради Сарненського району Рівненської області.
         18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 11,7468 га, що передається в оренду строком на 7 (сім) років товариству з обмеженою відповідальністю «Вільгельм Ландберг» на території Кузьмівської сільської ради Сарненського району Рівненської області.
         19. Про внесення змін до районної Комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2016-2020 роки.
         20. Про хід виконання районної Комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2016-2020 роки.
         21. Про звіт щодо виконання районної програми Керівництво та управління у сфері проведення місцевих виборів на 2017 рік.
         22. Про хід виконання програми розвитку туризму в Сарненському районі на 2016-2020 роки.
         23. Про хід виконання районної програми підтримки молоді на 2016-2020 роки.
         24. Про надання дозволу відділу освіти, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації на укладання договору оренди частин приміщень загальноосвітніх навчальних закладів для організації харчування дітей.
         25. Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад Сарненського району в особі Сарненської районної ради із комунальної власності Кузьмівської сільської ради котельні (топочної) БТК-192.
         26. Про передачу з балансу відділу освіти, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації на баланс комунальної установи «Сарненський інклюзивно-ресурсний центр» Сарненської районної ради Рівненської області майна спільної власності територіальних громад району.
         27. Про надання у безоплатне користування (позичку) шкільного автобуса марки ЕТАЛОН А-081.10Ш для Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області.
         28. Про затвердження акта приймання-передачі.
         29. Про затвердження переліку об'єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району Рівненської області, що підлягають приватизації.
         30. Про внесення змін до рішень Сарненської районної ради щодо фінансового плану та звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства спільної власності територіальних громад району.
         31. Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства.
        32. Про передачу індивідуально визначеного майна з балансу комунального некомерційного підприємства «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради на баланс комунального закладу «Сарненська районна стоматологічна поліклініка» Сарненської районної ради.
         33. Про внесення змін до Програми розвитку дорожнього господарства, утримання доріг загального користування місцевого значення Сарненського району на 2018 рік.
         34. Про хід виконання комплексної програми забезпечення містобудівною документацією населених пунктів та територій Сарненського району на 2016 – 2020 роки.
         35. Про внесення змін до районної Програми «Забезпечення виконання судових рішень та виконавчих документів на 2018 рік».
         36. Про Районну соціальну програму забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року.
         37. Про затвердження Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Сарненському районі та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради на ІV квартал 2018 та 2019 – 2021 роки.
         38. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.
         39. Про хід виконання районної програми «Ліси Сарненщини на 2016 - 2020 роки».
         40. Про погодження прийняття земельної ділянки із державної власності у спільну власність територіальних громад Сарненського району.
         41. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,2756 га, що відводиться в оренду гр. Леончик Наталії Василівні на території Тутовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області.
         42. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,5047 га, що відводиться в оренду гр. Леончику Анатолію Васильовичу на території Тутовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області.
         43. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0, 0196 га, що відводиться в оренду строком на 7 (сім) років приватному акціонерному товариству «ВФ Україна» на території Тутовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області.
         44. Про депутатські запити.
         45. Різне.
 
 
Голова ради                                                                                                                 Р.П. Серпенінов

Останні документи

Документи → Проєкти рішень
11 червня 2024
Про Районну цільову програму забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови як державної в усіх сферах суспільного життя у Сарненському районі на 2024 – 2026 роки

Документи → Проєкти рішень
04 червня 2024
Про внесення змін до рішень Сарненської районної ради

Документи → Рішення, протоколи, результати поіменного голосування сесій → VIII скликання → 25 сесія від 28 травня 2024 року
03 червня 2024
Протокол

Документи → Рішення, протоколи, результати поіменного голосування сесій → VIII скликання → 25 сесія від 28 травня 2024 року
29 травня 2024
№382 від 28 травня 2024 року "Про дострокове припинення повноважень депутата Сарненської районної ради восьмого скликання Ткачук Наталії Василівни"

Документи → Рішення, протоколи, результати поіменного голосування сесій → VIII скликання → 25 сесія від 28 травня 2024 року
29 травня 2024
№381 від 28 травня 2024 року "Про внесення змін до районного бюджету Сарненського району на 2024 рік (1731620000)"

Пошук документів

Корисні посилання

СХОЖІ СТАТТІ

Документи → Розпорядження → 2018 рік22 жовтня 2018№54 від 22 жовтня 2018 року "Про скликання позачергової двадцять восьмої сесії районної ради сьомого скликання"

Документи → Рішення, протоколи, результати поіменного голосування сесій → VI скликання → 28 сесія від 21 лютого 2014 року30 листопада 2002№ 793 "Про порядок денний позачергової двадцять восьмої сесії Сарненської районної ради шостого скликання"

Документи → Рішення, протоколи, результати поіменного голосування сесій → VII скликання → 14 сесія від 15 березня 2017 року15 березня 2017№382 "Про порядок денний позачергової чотирнадцятої сесії Сарненської районної ради сьомого скликання"

Документи → Розпорядження → 2016 рік09 вересня 2016№ 39 від 9 вересня 2016 року "Про скликання позачергової восьмої сесії районної ради сьомого скликання"

Документи → Розпорядження → 2019 рік04 грудня 2019№99 від 04 грудня 2019 року "Про скликання позачергової тридцять восьмої сесії районної ради сьомого скликання"

Документи → Розпорядження → 2018 рік23 травня 2018№23 від 23 травня 2018 року "Про скликання позачергової двадцять п’ятої сесії районної ради сьомого скликання"

Документи → Розпорядження → 2018 рік26 лютого 2018№09 від 26 лютого 2018 року "Про скликання позачергової двадцять третьої сесії районної ради сьомого скликання"

Документи → Розпорядження → 2018 рік19 червня 2018№31 від 19 червня 2018 року "Про скликання позачергової двадцять шостої сесії районної ради сьомого скликання"

FACEBOOK
КАЛЕНДАР ПУБЛІКАЦІЙ
«    Червень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
АРХІВ ПУБЛІКАЦІЙ
Червень 2024 (7)
Травень 2024 (32)
Квітень 2024 (12)
Березень 2024 (42)
Лютий 2024 (13)
Січень 2024 (15)
ПОГОДА
Погода
Сарненська районна рада© 2024