Районні програми

Звіт про виконання Програми економічного та соціального розвитку Сарненського району за 2009 рік

 ПРО ХІД ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ ЕКОНОМІЧНОГО ТА СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ РАЙОНУ У 2009 РОЦІ

Програма економічного та соціального розвитку району на 2009 рік була схвалена розпорядженням голови райдержадміністрації від 31 грудня 2008 року № 668 “Про Програму економічного та соціального розвитку Сарненського району на 2009 рік” та затверджена рішенням районної ради від 22 травня 2009 року   № 650 “Про районну програму економічного та соціального розвитку Сарненського району на 2009рік”.

Протягом 2009 року робота органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району спрямовувалася на виконання завдань Програми економічного і соціального розвитку району на 2009 рік (далі - Програма) та першочергових заходів щодо мінімізації негативного впливу світової фінансової кризи на економіку району, затверджених спільним розпорядженням голови райдержадміністрації і голови районної ради  від 22 січня №27 та №03

Основними пріоритетами, на які були спрямовані  першочергові антикризові заходи - забезпечення зменшення негативного впливу кризових явищ на економіку району, недопущення подальшого розгортання кризи та гальмування розвитку економіки, а також подолання негативних наслідків кризи. Вирішення соціальних проблем, підтримка найвразливіших верств населення, збереження власного потенціалу розвитку.

           Реалізація  завдань  Програми та першочергових заходів,   дозволила пом’якшити соціальні та економічні наслідки кризи  в реальному секторі економіки, пройти найглибшу точку падіння та досягти певних результатів.

Промисловість

№ 519 "Про внесенння змін до районної Програми зайнятості населення на 2008-2009 роки"

Відповідно до пункту 3 наказу Міністерства праці та соціальної політики України від 14.02.2008 № 40 «Про затвердження Програми дій щодо участі Міністерства праці та соціальної політики України у підготовці та проведенні в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу», керуючись ст. 43 Закону України «По місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

№ 521 "Про внесення змін до районної програми запобігання виникненню лісових і торф’яних пожеж та забезпечення їх ефективного гасіння на період до 2010 року"

Керуючись Законом України «Про пожежну безпеку», з метою реалізації заходів, передбачених програмою запобігання виникненню лісових і торф’яних пожеж та забезпечення їх ефективного гасіння на період до 2010 року, затвердженої рішенням районної ради від 15 серпня 2003 року № 168, відповідно до  пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
ВИРІШИЛА:
 1. Внести зміни до районної програми запобігання виникненню лісових і торф’яних пожеж та забезпечення їх ефективного гасіння на період до 2010 року (далі - Програма), схвалені розпорядженням голови райдержадміністрації  від   21 жовтня 2008 року  № 528 (додається), а саме: доповнити пункт 4 розділу «Фінансове і матеріально-технічне забезпечення» розрахунком на відшкодування  витрат по гасінню торф'яних пожеж у 2008 році пожежною охороною Сарненського РВ ГУ МНС України в Рівнеській області, згідно додатку.
2.    Фінансовому управлінню райдержадміністрації в районному бюджеті на відповідні роки передбачати кошти в межах реальних фінансових ресурсів для фінансування заходів, визначених Програмою.

№ 514 "Про хід виконання районної Програми запобігання виникненню лісових і торф'яних пожеж та забезпечення їх ефективного гасіння на період до 2010 року"

Розглянувши інформацію начальника Сарненського РВ ГУ МНС Шевчука В.П. про хід виконання районної Програми запобігання виникненню лісових і торф'яних пожеж та забезпечення їх ефективного гасіння на період до 2010 року районна рада зазначає, що в цілому заходи передбачені програмою виконуються. Так,  Сарненським РВ ГУ МНС України в Рівненській області спільно з місцевими радами, представниками лісогосподарських та торфопідприємств щорічно до настання пожежонебезпечного періоду проводиться оперативна перевірка готовності підвідомчих об’єктів на території Сарненського та Клесівського державних підприємств, ДП СЛАП «Держспецлізгоспу», філії «Сарниторф» ДП «Рівнеторф», боєздатності їх протипожежних формувань. Постійно проводиться широка роз’яснювальна робота серед населення щодо дотримання правил пожежної безпеки під час перебування в лісових масивах і на торфополях. Протягом 2008 року таку роботу проведено:  на  загальних зборах громадян (охоплено 48 сіл, 3285 чол.), у навчальних закладах серед дітей та молоді (65 закладів, 6075 учнів), під час проведення обстежень житлових помешкань громадян (обстежено 1050 житлових будинків, охоплено 2870 чоловік населення). Затверджені інструкції з лісогосподарськими підприємствами та відповідними службами району щодо взаємодії під час ліквідації лісових та торф’яних пожеж, інших надзвичайних ситуацій.  

№ 522 "Про внесення змін до районної програми підтримки сім’ї до 2010 року"

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 14 жовтня 2008 року № 517 та з метою створення правових, соціальних і економічних умов для належного функціонування та розвитку сім’ї, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до районної програми підтримки сім’ї на період до 2010 року затвердженої рішенням районної ради від 14 березня 2008 року № 341, а саме, пункт «Фінансове забезпечення Програми» викласти у новій редакції, що додається.

2.Фінансовому управлінню райдержадміністрації при внесені змін до районного бюджету на 2008 рік, передбачити кошти в межах реальних фінансових ресурсів для фінансування даної Програми.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури і духовності, молодіжної політики, фізичної культури і спорту та туризму (І.Мізюрко) та постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та соціального захисту населення (В.Іванюк), заступника голови райдержадміністрації відповідно розподілу функціональних обов’язків.


Голова ради                  Добриднік М.М.

№ 512 "Про внесення змін до районної Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2006-2010 роки"

Враховуючи ситуацію, що склалася в районі з теплопостачанням на початку опалювального сезону 2008-2009 років, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

1.     Внести до районної Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2006-2010 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22 серпня 2005 року № 390 зміни, схвалені розпорядженням голови районної державної адміністрації від 24 жовтня 2008 року № 536, доповнивши розділ 3 додатка до Програми новим пунктом наступного змісту: 

Обсяг фінансового забезпечення виконання завдань програми по реформуванню підприємств житлово-комунального господарства Сарненського району

Напрям

Всього за 2006-2010 роки (тис. грн.)

 

 

усього

 

 

У тому числі за рахунок

 

коштів місцевих бюджетів

№ 511 "Про хід виконання районної Програми реформування і розвитку сільської комунальної служби на 2006-2010 роки"

Розглянувши інформацію Сарненської районної державної адміністрації про хід виконання районної Програми реформування і розвитку сільської комунальної служби на 2006-2010 роки, районна рада зазначає, що в цілому заходи, визначені програмою, виконуються недостатньо. Не створено жодного підрозділу сільської комунальної служби в сільських населених пунктах району, не повністю переданий в комунальну власність відомчий житловий фонд, потребують ремонту водопровідні та каналізаційні мережі.

   Позитивним можна відмітити створення п’яти об’єднань співвласників багатоквартирних житлових будинків та  головної керуючої компанії ОСББ в житловому масиві ЗАТ «Соснівський  гранкар’єр» в смт. Клесів.

    Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію Сарненської районної державної адміністрації про хід виконання районної Програми реформування і розвитку сільської комунальної служби взяти до відома.

2. Рекомендувати виконкомам сільських, селищних рад забезпечити виконання заходів Програми.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності ( І.Тотовицький ).

Голова ради                           Добриднік М.М.

 

 

№ 510 "Про хід виконання районної Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2006-2010 роки"

Розглянувши інформацію Сарненської районної державної адміністрації про хід виконання районної Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2006-2010 роки, районна рада зазначає, що заходи Програми виконуються не в повній мірі в зв’язку з недостатністю фінансування.

Як позитив, слід відмітити створення п’яти об’єднань співвласників багатоквартирних житлових будинків в житловому масиві Соснівського гранкар’єру під керівництвом головної керуючої компанії ОСББ «Сосна-Клесів».

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію Сарненської районної державної адміністрації про хід виконання районної Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2006-2010 роки взяти до відома.

2. Рекомендувати виконкомам міської, селищних та  сільських рад забезпечити виконання заходів Програми із залученням різних джерел фінансування.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності ( І.Тотовицький ).

Голова ради                         Добриднік М.М.

Syndicate content