Інше

Вітальне слово голови районної ради


Шановні відвідувачі сайту!
 
Вітаю Вас на сторінках офіційного сайту Сарненської районної ради.
     
        Сарненський район є одним з найбільших районів Рівненської області, що має значний економічний, науковий і культурний потенціал, багаті природні та трудові ресурси, має славетну історію, насичену сучасність і великі перспективи у майбутньому.
 
    Цей сайт створено з метою реалізації політики відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування. Представництво районної ради у всесвітньому наймасовішому інформаційному засобі - це яскраве свідчення відкритості нашої діяльності. Відтак ви маєте можливість вільно і повно скористатися інформацією із першоджерела.
 
    На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь у формуванні цього сайту, пропонувати цікаві рубрики та теми для обговорення, піднімати проблемні питання та пропонувати шляхи їх вирішення.
 

«САРНИ-АРЕНА». МРІЯ, ЯКА ЗДІЙСНИЛАСЬ!

        Уже незабаром очікується відкриття в Сарнах сучасного спортивного комплексу. Наразі тривають завершальні роботи в приміщенні із сучасними атлетичними, ігровим залами, глядацькими трибунами на 760 місць. Наш кореспондент поспілкувався з головою районної ради Русланом СЕРПЕНІНОВИМ, який є одним із тих, хто був у витоків початку будівництва цієї спортивної споруди.
 
        ─ Руслане Петровичу, знаю, що Ви в минулому займалися спортом, грали за ФК «Маяк», були в складі команди чемпіоном області. Мабуть, уже тоді у Вас була мрія про сучасний спортивний комплекс на Сарненщині?
 

Оголошення

Starting Серпень 13, 2020 - Ending Вересень 13, 2020
        05 серпня 2020 року відбувся конкурс на зайняття посад педагогічних працівників комунальної установи «Сарненський інклюзивно-ресурсний центр» Сарненської районної ради.
         У конкурсі взяли участь три кандидати: Кобак Катерина Богданівна, претендент на посаду логопеда, Соломко Ярослава Миколаївна, претендент на посаду олігофренопедагога, та Рудик Дарина Володимирівна, претендент на посаду тифлопедагога.
         За результатами ІІ етапу конкурсною комісією було прийнято рішення рекомендувати призначити Кобак Катерину Богданівну на посаду логопеда, Соломко Ярославу Миколаївну – на посаду олігофренопедагога та Рудик Дарину Володимирівну на посаду тифлопедагога комунальної установи «Сарненський інклюзивно-ресурсний центр» Сарненської районної ради.

ГЕМО МЕДИКА ЛУЦЬК

КНП ЦРЛ

АПТЕКА №11

ТОВ МАЛІКС МЄД

ФОП МАЛІВАНЧУК

ФОП КИСЕЛЬОВА

Syndicate content