З Новим роком і Різдвом Христовим!

                                                       Шановні краяни!

  Надійшла святкова пора, світла і радісна пора Новорічних і Різдвяних свят. Усі ми, у ці дні прощаючись із роком прожитим, сповнені надій і сподівань на краще життя в майбутньому – на мир і злагоду в нашому спільному домі, духовний розквіт і піднесення добробуту нашого народу, розвиток демократичних перетворень в українському суспільстві, зміцнення авторитету нашої молодої держави у світовому співтоваристві. 
     Кожен крок, зроблений народом в омріяному напрямі, залежатиме від усіх нас – від того, який вибір ми зробимо у складному процесі державотворення, як зуміємо відстояти людину – головну цінність суспільства.
     Пам’ятаймо: ніщо добре не дається легко. Спільно будемо віддавати всі сили, розум і серце, щоб зробити в Україні життя народу таким, про яке мріяли люди і якого вони достойні.
    У ці новорічні дні ми всі сподіваємось, що в новому році нас чекають яскраві події і добрі звершення. У новорічну ніч ми стараємось бути разом з рідними і близькими людьми. Ми уважні до батьків, охоче ділимо радість з друзями, бажаємо щастя дітям. Нехай це буде не лише в новорічну ніч, нехай це буде завжди. І тоді кожен із нас в новому році обов’язково доб’ється успіху.
      Вітаючи один одного зі святом, згадаймо і наших воїнів, які захищають нас на Сході України, і побажаємо їм щасливого повернення з перемогою до рідних домівок.
      Від усієї душі зичу Вам великого людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів і близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає Ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім'ям. Нехай у Ваших оселях панують мир, взаєморозуміння й любов.
        З Новим роком і Різдвом Христовим!  Слава Україні!

 


Руслан Серпенінов,

                                                              голова районної ради

 

 

 

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
13 + 6 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.