Свято Останнього дзвоника

       Вишиванки, квіти та сльози радості. У загальноосвітніх навчальних закладах району пролунав Останній дзвоник. Учням він оголосив про початок літніх канікул, а випускникам – про старт дорослого життя. Попереду випускний і незалежне тестування.

        Привітати школярів, випускників, педагогів та батьків Цепцевицької ЗОШ І-ІІІ ст. із закінченням 2016/2017 навчального року завітав голова Сарненської районної ради Руслан Серпенінов та депутат Сарненської районної ради Василь Соломка.

        «Останній дзвоник у школі – це і водночас перший крок до дорослого життя для кожного випускника. У ньому віддзеркалюються і радість наближення канікул, і задоволення, гордість за досягнуті успіхи, і… всім зрозуміла печаль від розставання зі школою. Залишаються позаду шкільні роки – найбільш безтурботна і щаслива пора, і починається самостійне доросле життя, але для цього треба й далі ще вчитися та багато працювати. Все залежить від вас. Нехай школа завжди зігріває ваші серця приємним спогадом про дитинство і юність, місце, де ви знайшли друзів, де ви вперше пережили радість перемог, відчули мудрість наук, загартували характери і навчилися відповідальності», – зазначив у своєму виступі Руслан Серпенінов.

        Також Руслан Петрович додав, що проектну-кошторисну документацію на будівництво Цепцевицької ЗОШ І-ІІІ ст. передано в Рівненську облдержадміністрацію в департамент з питань будівництва та архітектури для проведення процедури закупівель та будівництва.

        Кращих учнів школи було нагороджено грамотами, медалями.

        Пролунав Останній дзвоник. Ще один навчальний рік позаду. У когось попереду яскраві канікули, а для когось починається шлях у доросле, самостійне життя. Тож почесні гості усім школярам побажали корисного та незабутнього відпочинку, вчителям – наснаги, а випускникам – вдалих вступних іспитів та успіхів на подальшому шляху! 

 
                                  
 
                                                                                                Руслан Серпенінов,
                                                                                              голова районної ради

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
13 + 5 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.