Голова районної ради провів виїзний прийом громадян у селі Тинне

    Відповідно до затвердженого графіку, голова районної ради провів виїзний прийом громадян. Дев’ятою сільською радою, на території якої побував Руслан Серпенінов, стала Тинненська.
        При зустрічі з її колективом Руслан Петрович зазначав, що приїхав сюди не для того, щоб шукати недоліки в роботі сільської ради, а, перш за все, з метою поспілкуватися з громадою, безпосередньо від неї почути про існуючі проблеми і разом пошукати можливі шляхи їх вирішення.
       Серед питань, з якими місцеві люди зверталися до очільника району, була проблема з розширенням меж  села.  Руслан  Петрович зазначив, що на сесії районної ради від 23 листопада 2016 року було виділено 40 тисяч гривень на генеральний план забудови села Тинне.
      Про проблеми, що нині існують у закладах соціальної сфери, говорилось безпосередньо на місцях. Найперше голова районної ради відвідав Тинненську дільничну лікарню. Поспілкувався із медичними працівниками щодо забезпечення лікарськими засобами та готовності до надання медичної допомоги населенню. У зв’язку з недофінансуванням медичної галузі державою прийнято рішення реорганізувати Тинненську дільничну лікарню в амбулаторію з подальшим відкриттям хоспісу або створенням соціального центру на базі лікарні.
     Також нарікання були на отримання виплати компенсації на придбання твердого палива пільгових категорій населеня, а саме:  відмова виплати через перевищення доходів сім’ї. 
    Найболючіше питання мешканців Тинненської сільської ради – це питання ремонту та утримання доріг. На що Руслан Петрович дав чітку відповідь: пропозиція щодо ремонту дороги Сарни – Тинне включена в список  пропозицій, які були надіслані в УКРАВТОДОР. І додав, що в 2017- му  повторно будемо вимагати від обласної ради та адміністрації та УКРАВТОДОРУ виділення коштів на ремонт даної дороги. 
     Ще одне питання, яке хвилює мешканців села – це покращення умов доїзду  жителів села Тинне в місто Сарни. Громадяни поскаржилися, що автобуси маленькі і всім не вистачає посадочних місць, люди  не мають змоги доїхати до райцентру.
     Велике занепокоєння у сільських мешканців викликає питання розміщення в межах села веж мобільного зв’язкку. На що Руслан Петрович рекомендував сільському голові Миколі Котку, для початку,  написати листи до власників веж для отримання відповідної інформації.
    Також голова районної ради відвідав Тинненнську ЗОШ І-ІІІ ст., будівництво другої черги якої завершено. У приміщенні школи є сучасні спортивна та актова зали, просторі кабінети. За кошти районного бюджету придбали сучасний автобус для потреб школи, а саме для довозу учнів до місця навчання і додому.
     Під час особистого прийому голова районної ради Руслан Серпенінов разом з працівниками сільської ради обговорили багато інших питань та  перспективи розвитку сільської території.
 
                                                                                                                                      Організаційний відділ районної ради

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
6 + 7 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.