26 липня -День працівників торгівлі

 
    Шановні працівники торгівельної галузі!
        Щиро  вітаю вас із професійним святом – Днем працівника торгівлі!
     Сердечна вдячність усім вам, шановні продавці, організатори торгівлі, усім причетним до торговельного обслуговування жителів міста й району, за вашу непросту працю, за невичерпну енергію та наполегливість, стійкість і витримку. Очевидно, що велика заслуга саме  рядових працівників торгівлі в тому, що поступово покращується рівень обслуговування в наших магазинах і крамницях, що завдяки саме ринковим нововведенням, стає іншою якість життя кожної сім'ї. Усі ми, споживачі, з розумінням і схваленням ставимося до непростих процесів, що відбуваються в сфері вітчизняної торгівлі. Сьогодні маємо право заявити: торгова професія благородна та престижна, адже впродовж усієї історії людства, за будь-яких суспільних формацій вона була найближчою до людей і вкрай необхідною.
        Бажаю вам чимскоріше досягти вершин світового торговельного сервісу, щоб асортимент товарів і послуги, які ви надаєте, були спроможні задовольнити найвибагливіших покупців. Успіхів вам у цій нелегкій справі, доброго здоров'я, гарного настрою, щастя,  життєвих гараздів. Економічного зростання та стабільного розвитку всім торгівельним підприємствам Сарненщини.
  
Микола Драганчук,
голова районної ради

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
7 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.