15 грудня - День працівників суду

                                         Вітаю суддів і працівників суду з нагоди професійного свята! 
  Зміцнення та піднесення авторитету судової влади в Україні насамперед залежить від ефективності правосуддя, професіоналізму працівників суду. Саме в  ваших руках закон набирає реальної сили, стає засобом впливу не лише на долі людей, а іноді всього суспільства та держави. Від мудрості й виваженості судових рішень багато в чому залежать політична й економічна стабільність в Україні, добробут наших співвітчизників. Почесна й нелегка місія служіння правосуддю вимагає глибоких знань, досвіду, а ще – честі, гідності, відданості справі, наполегливості. 
   Шановні працівники суду, на вас покладена велика відповідальність за прийняття неупередженого й справедливого судового рішення. Суддя ні на мить не повинен забувати, що від його вироку залежить майбутнє людини. Переконаний, що ви завжди будете з гідністю виконувати свої високі обов’язки заради справедливості, захисту прав і свобод громадян. Вірю, що принциповість, професіоналізм, відповідальність, вірність ідеалам Правди та Справедливості будуть незаперечними вашими заповідями. 
   Від щирого серця бажаю вам бути суддями розуму й совісті. Нехай удача та професійні успіхи будуть постійними супутниками в житті. Міцного здоров’я, добра, благополуччя, а також звичайного людського щастя вам і вашим родинам!  Шани й поваги від людей!

                                                  Микола Драганчук,
                                                  голова районної ради

 

 

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
1 + 1 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.