22 листопада - День пам’яті жертв голодоморів в Україні

        Цього тижня в Україні вшановують пам'ять загиблих від голодомору 1932-1933 років. Минає 81 рік від тих страшних подій, коли на найродючіших у світі землях, в урожайний рік, було вбито, за різними оцінками, від 7 до 10 млн. чоловік. Важко повірити в такі страшні речі, якби не живі свідки тих жахливих подій.

      Голодомор 1932-1933 років – це безпрецедентний злочин сталінської тоталітарної системи проти українського народу, він винищив або покалічив ціле покоління селянських дітей. Саме доля дітей у цій величезній катастрофі найбільше приголомшує розум і не може бути виправдана з будь-якого погляду. 

         Українців довго привчали забуттю, нам пропонували вирвати з української історії цю жахливу сторінку. Тільки в 1991 році, коли Україна здобула свою незалежність, люди змогли взнати правду про причини цього трагічного періоду в нашій історії. Так, Україна пережила трагедію світового масштабу.

       Лише ми, як цілий народ, можемо віддати належну шану нашим предкам, жертвам Великого Голоду. Маємо усвідомити, що сьогоднішнє населення України є нащадками тих, хто вижив у ті страшні часи. Але нас могло б бути набагато більше...

       Маємо згуртуватися, дбати про щасливе майбутнє своїх дітей, будувати державу, яка має захищати своїх громадян. І ніколи, скільки б не минуло часу, не маємо права забувати про невинно убієнних… Голодомор 1932-1933 років в Україні назавжди залишиться в пам’яті українців однією з найстрашніших сторінок нашого минулого.

 Нехай же гірка пам'ять про ті жахливі часи й невинні жертви згуртує нас, додасть мудрості й сили для зміцнення власної держави, яка законодавчо гарантує вільне життя кожної людини.

            Микола Драганчук,  голова районної ради

 

 

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
5 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.