Засідання від 12 червня 2014 року

 

УКРАЇНА

САРНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

(Шосте скликання)

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ЕКОНОМІЧНИХ ПИТАНЬ, ПІДПРИЄМНИЦТВА, ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ ТА

КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

34500 Рівненська обл., м. Сарни, вул. Демократична, 51

 

 

П Р О Т О К О Л № 52

ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ

 

від 12 червня 2014 року              Місце проведення: кабінет заступника голови районної ради

                                                       Час проведення: 11.00 год.

 

Всього членів комісії: 7 осіб.

Присутні на засіданні комісії: 5 осіб:

Данильченко В.М.; Банацький В.А.;

Клевака М.Х.; Бощенко Л.П.; Голяка І.В.

Відсутні члени комісії: 2 особи:

Мельник О.В.; Тотовицький І.П.;

 

Беруть участь у засіданні:

Олексійовець Людмила Олександрівна –

головний спеціаліст з правових питань та захисту прав споживачів відділу з питань юридичного забезпечення роботи ради та комунальної власності виконавчого апарату Сарненської районної ради.

 

 

Запрошені:

1) Старовецький Володимир Миколайович – директор КП «Районна друкарня» Сарненської районної ради.

2) Сверлович Дмитро Дмитрович – бухгалтер Сарненського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Будько Наталія Петрівна – інспектор Рівненської філії ДП «Документ» у Сарненському районні.

Прозапас Алла Володимирівна – начальник Сарненського районного відділ управління державної міграційної служби України в Рівненській області.

3) Протасов Юрій Валентинович - головний лікар комунального закладу «Сарненський районний цент первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради; з’явився юрист - Чекота Надія Іванівна.

4) Меснікович Ніна Петрівна – начальник відділу економічного розвитку і торгівлі РДА.

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про розгляд заяви директора КП «Районна друкарня» Сарненської районної ради Старовецького Володимира Миколайовича від 10.06.2014 щодо продовження з ним терміну дії контракту до найближчого пленарного засідання сесії районної ради.

Доповідає: Олексійовець Людмила Олександрівна – головний спеціаліст з правових питань та захисту прав споживачів відділу з питань юридичного забезпечення роботи ради та комунальної власності виконавчого апарату Сарненської районної ради.

Старовецький Володимир Миколайович – директор КП «Районна друкарня» Сарненської районної ради.

 

2. Про розгляд звернення Сарненського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) від 03.06.2014 № 134 щодо надання дозволу на продовження терміну дії договору оренди        № 10, який укладений між Сарненським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та Рівненською філією державного підприємства «Документ».

Доповідає: Сверлович Дмитро Дмитрович – бухгалтер Сарненського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

 

3. Про розгляд звернення комунального закладу «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради від 11.06.2014 № 01-19/254 щодо надання дозволу на списання будівлі сараю площею 21 м.кв., що розташована за адресою: с. Калинівка Сарненського району.

Доповідає: Протасов Юрій Валентинович - головний лікар комунального закладу «Сарненський районний цент первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради.

 

4. Про хід виконання рішення районної ради від 14.03.2013 № 565 «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно спільної власності територіальних громад Сарненського району».

Доповідає: Меснікович Ніна Петрівна – начальник відділу економічного розвитку і торгівлі РДА.

 

5. Різне.

 

 

 

Порядок денний засідання постійної комісії затверджений одноголосно.

 

1. СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви директора КП «Районна друкарня» Сарненської районної ради Старовецького Володимира Миколайовича від 10.06.2014 щодо продовження з ним терміну дії контракту до найближчого пленарного засідання сесії районної ради.

Доповідає: Олексійовець Людмила Олександрівна – головний спеціаліст з правових питань та захисту прав споживачів відділу з питань юридичного забезпечення роботи ради та комунальної власності виконавчого апарату Сарненської районної ради.

Старовецький Володимир Миколайович – директор КП «Районна друкарня» Сарненської районної ради.

ВИСТУПИЛИ: Данильченко В.М.; Бощенко Л.П.

ВИРІШИЛИ:

1. Інформацію головного спеціаліста з правових питань та захисту прав споживачів відділу з питань юридичного забезпечення роботи ради та комунальної власності виконавчого апарату Сарненської районної ради Олексійовець Л.О. взяти до відома.

2. Погодити укладання додаткової угоди про продовження терміну дії контракту від 15 червня 2009 року з директором комунального підприємства «Районна друкарня» Сарненської районної ради Старовецьким Володимиром Миколайовичем з 13 червня 2014 року до найближчого пленарного засідання сесії районної ради.

Рішення постійної комісії районної ради з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності від 12 червня 2014 року № 52-01 (додається).

Голосували: «за» - 5 депутатів;

«проти» - немає;

«утримались» - немає.

2. СЛУХАЛИ: Про розгляд звернення Сарненського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) від 03.06.2014 № 134 щодо надання дозволу на продовження терміну дії договору оренди № 10, який укладений між Сарненським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та Рівненською філією державного підприємства «Документ».

Доповідає:               Сверлович Дмитро Дмитрович – бухгалтер Сарненського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

ВИСТУПИЛИ:

Данильченко В.М. – заступник голови комісії

Шановні депутати!

На розгляд постійної комісії надійшло звернення Сарненського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) щодо надання дозволу на продовження терміну дії договору оренди № 10, який укладений між Сарненським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та Рівненською філією державного підприємства «Документ». Які будуть у Вас пропозиції щодо питання, яке внесене на розгляд постійної комісії?

Клевака М.Х. – депутат районної ради

Сарненський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) і Рівненська філія державного підприємства «Документ» просить продовжити термін дії вищезазначеного договору на 1 рік. Можливо орендар бажає термін дії договору оренди продовжити на більший термін?

Прозапас Алла Володимирівна – начальник Сарненського районного відділ управління державної міграційної служби України в Рівненській області.

Шановні депутати, так як Сарненський районний відділ управління державної міграційної служби України в Рівненській області тісно співпрацює з Рівненською філією державного підприємства «Документ», то звертаюся до Вас з проханням надати дозвіл на продовження терміну дії договору оренди № 10, який укладений між Сарненським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та Рівненською філією державного підприємства «Документ», терміном на 2 роки 11 місяців.

Данильченко В.М. – заступник голови комісії

Наталія Петрівна, Ви не проти пропозиції, яку озвучила Прозапас Алла Володимирівна?

Будько Наталія Петрівна – інспектор Рівненської філії ДП «Документ» у Сарненському районні

Ні.

Данильченко В.М. – заступник голови комісії

Шановні депутати!

Які ще будуть пропозиції щодо питання, яке внесене на розгляд постійної комісії?

Немає.

Данильченко В.М. – заступник голови комісії

Хто за пропозицію щодо продовження вищезазначеного договору оренди терміном на 2 роки 11 місяців, прошу голосувати.

Голосували: «за» - 5 депутатів;

«проти» - немає;

«утримались» - немає.

ВИРІШИЛИ:

1. Надати дозвіл Сарненському районному територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на продовження терміну дії договору оренди № 10, який укладений з Рівненською філією державного підприємства «Документ», строком на 2 роки 11 місяців.

2. Балансоутримувачу відповідно до Типового договору оренди майна, що є спільною власністю територіальних громад Сарненського району, затвердженого рішенням районної ради від 30 травня 2012 року № 405 «Про внесення змін до рішення районної ради від 20 вересня 2007 року № 250 «Про оренду майна спільної власності територіальних громад району» та до чинного законодавства укласти відповідну додаткову угоду до договору оренди та подати один примірник додаткової угоди до відділу з питань юридичного забезпечення роботи ради та комунальної власності виконавчого апарату районної ради.

Рішення постійної комісії районної ради з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності від 12 червня 2014 року № 52-02 (додається).

3. СЛУХАЛИ: Про розгляд звернення комунального закладу «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради від 11.06.2014 № 01-19/254 щодо надання дозволу на списання будівлі сараю площею 21 м.кв., що розташована за адресою: с. Калинівка Сарненського району.

Доповідає:        Чекота Надія Іванівна - юрист комунального закладу «Сарненський районний цент первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради.

ВИСТУПИЛИ: Данильченко В.М.; Банацький В.А.; Бощенко Л.П.

ВИРІШИЛИ:

1. Надати дозвіл комунальному закладу «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради на списання будівлі сараю площею 21 м.кв., що розташована за адресою: с. Калинівка Сарненського району, 1978 року побудови, первісною балансовою вартістю 517,00 грн., шляхом її ліквідації.

2. Комунальному закладу «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради списати та демонтувати будівлю сараю відповідно до вимог законодавства та Положення про порядок списання майна спільної власності територіальних громад Сарненського району, затвердженого рішенням районної ради від 04 вересня 2012 року № 449.

3. Головному лікарю комунального закладу «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради затвердити акти про списання майна та в місячний термін подати їх копії до відділу з питань юридичного забезпечення роботи ради та комунальної власності виконавчого апарату районної ради.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності (І.П. Тотовицький).

Рішення постійної комісії районної ради з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності від 12 червня 2014 року № 52-03 (додається).

Голосували: «за» - 5 депутатів;

«проти» - немає;

«утримались» - немає.

4. СЛУХАЛИ: Про хід виконання рішення районної ради від 14.03.2013 № 565 «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно спільної власності територіальних громад Сарненського району».

Доповідає:        Меснікович Ніна Петрівна – начальник відділу економічного розвитку і торгівлі РДА.

ВИСТУПИЛИ: Данильченко В.М.

ВИРІШИЛИ:

Інформацію про хід виконання рішення районної ради від 14.03.2013 № 565 «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно спільної власності територіальних громад Сарненського району» взяти до відома.

Рішення постійної комісії районної ради з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності від 12 червня 2014 року № 52-04 (додається).

Голосували: «за» - 5 депутатів;

«проти» - немає;

«утримались» - немає.

 

 

Данильченко В.М. – заступник  голови постійної комісії

Шановні члени комісії!

Хто бажає висловитись у питанні «Різне»?

Немає.

Всі питання порядку денного розглянуті. Чи будуть у членів комісії питання, зауваження?

Немає.

Питання порядку денного розглянуті, роботу комісії оголошую закритою.

Дякую всім за роботу. До побачення!

 

Заступник голови комісії                                                         В.М.Данильченко

 

Секретар комісії                                                                                Л.П. Бощенко

 

 

 

 

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
9 + 9 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.