Із сесійної зали районної ради…

        11 грудня відбулося пленарне засідання позачергової двадцять п’ятої сесії районної ради, на розгляд якої відповідно до рішення президії районної ради було внесено 26 питань. Їх депутати попередньо розглянули на окремих засіданнях постійних комісій, які відбулися 10 та 11 грудня.
        Сесію розпочали традиційно: привітали обранців громад з днем народження, яке вони відсвяткували в міжсесійний період з 4 по 11 грудня. Оскільки, у зв’язку зі складною суспільно-політичною ситуацією в країні, урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування не проводились, окремим депутатам районної ради, ветеранам і працівникам місцевого самоврядування на пленарному засіданні були вручені Грамоти і Подяки районної ради та райдержадміністрації, а також Почесні грамоти обласної профспілкової організації працівників держустанов. Відзначили й переможців ІХ районної Спартакіади, присвяченої Дню місцевого самоврядування.
        Участь у роботі сесії взяли представники правоохоронних органів району, виконавчий апарат районної ради, керівники структурних підрозділів, управлінь, відділів райдержадміністрації, голови територіальних громад району, представники засобів масової інформації, співзасновником яких є районна рада, а також особи, запрошені з окремих питань, які було внесено на розгляд сесії. З ініціативи депутатів районної ради на пленарному засіданні також були присутні заступник комерційного директора ПАТ «Рівнеобленерго» Сергій Безсмертний, начальник відділу розподілу контролю енергоспоживання ПАТ «Рівнеобленерго» Олександр Король, начальник Сарненської дільниці ПАТ «Рівнеобленерго» Борис Богданець, які відповіли на численні запитання депутатів, зокрема про правомірність укладених додаткових угод у частині встановлення форми попередньої оплати за електричну енергію для суб’єктів господарювання та про причини неякісного постачання електроенергії.
        Обравши робочі органи сесії та затвердивши порядок денний і регламент, депутати перейшли до розгляду питань порядку денного позачергової 25 сесії.
        Зокрема затвердили нові районні програми, а саме:
- розвитку футболу в Сарненському районі на 2013-2016 роки;
- підтримки сім’ї до 2016 року;
- підтримки та розвитку територіальних громад і місцевих ініціатив територіальних громад Сарненського району на 2014 рік;
- розвитку та збереження архівних фондів Сарненського району на 2014-2015 роки.
        Також затвердили зміни до районного бюджету на 2013 рік, які внесені у зв’язку з:
- передбаченням районному бюджету: додаткової дотації з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів в сумі 800000,00 грн.; субвенції з обласного бюджету за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження в сумі 836000 грн.; іншої субвенції з обласного бюджету на програму економічного та соціального розвитку Рівненської області на 2013 рік (для фінансування заходів з реалізації проектів – переможців з обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад 2013 року) в сумі 66,3 тис.грн.; інших субвенцій з Тутовицького та Немовицького сільських бюджетів в сумі 103000 грн.;
- зменшенням субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям – інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям на суму 9508,8 тис.грн.;
- перерозподілом планових призначень між видами доходів;
- зверненням головних розпорядників коштів районного бюджету щодо проведення перерозподілу видатків загального та спеціального фондів районного бюджету;
- надходженням коштів до спеціального фонду районного бюджету від надання в минулих роках пільгового довгострокового кредиту громадянам на будівництво (реконструкцію) та придбання житла в сумі 1235 грн., які затверджено Фонду сприяння молодіжному житловому будівництву на надання пільгового довгострокового кредиту громадянам на будівництво (реконструкцію) та придбання житла.
        З метою забезпечення в 2014 році повноцінного функціонування мережі бюджетних установ району прийняли рішення «Про перерахунок кількості споживачів та перерозподіл показників, доведених Міністерством фінансів України на 2014 рік при формуванні проекту бюджету району на 2014 рік». Відповідно до цього рішення райдержадміністрація, за погодженням з постійною комісію з питань бюджету, фінансів, податків та соціального захисту населення районної ради, при формуванні проекту бюджету району на 2014 рік здійснить прикріплення дітей віком до 6 років (включно) між адміністративно-територіальними одиницями району при проведенні розрахунку обсягу видатків на дошкільну освіту для бюджетів місцевого самоврядування району та населення між адміністративно-територіальними одиницям при проведенні розрахунку обсягу видатків на культуру, а також перерозподіл показників, доведених Міністерством фінансів України на 2014 рік між галузями бюджетної сфери району.
        З метою збільшення доходної частини районного бюджету затвердили Порядок відрахування районними комунальними унітарними підприємствами та їх об'єднаннями до районного бюджету частини чистого прибутку (доходу).
        Депутати також підтримали проект рішення «Про порядок фінансування видатків з районного бюджету у І кварталі 2014 року до прийняття рішення районної ради «Про районний бюджет на 2014 рік».
        Обранці громад також погодили призначення шести директорів навчальних закладів міста та кандидатуру Шашук Віри Артемівни на посаду директора комунального підприємства телерадіокомпанії «Полісся» Сарненської районної ради.
        Надали дозвіл відділу освіти Сарненської районної державної адміністрації на списання майна з балансу спільної власності територіальних громад району, а також внесли зміни до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району та затвердили перелік закладів культури районного рівня.
        Окрім того на пленарному засіданні сесії затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які передаються в оренду ТзОВ «Технобуд», ПАТ «Київстар», Козелець Л.Л. та Сергійчуку С.В.
        Після виступу депутата районної ради Віктора Коротчука з питання «Про віднесення смт.Степань до категорії селищ міського типу обласного підпорядкування» обранці громад одноголосно підтримали цей проект рішення.
        У питанні «Різне» депутати підняли проблеми, які хвилюють їхніх виборців. На цьому сесія районної ради завершила свою роботу.
Загальний відділ районної ради

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
5 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.