№ 756 "Про районну програму підтримки та розвитку територіальних громад і місцевих ініціатив територіальних громад Сарненського району на 2014 рік"

РІШЕННЯ

 

від 11 грудня   2013 року                                

№ 756

 

Про районну програму підтримки та
розвитку  територіальних  громад  і
місцевих  ініціатив   територіальних
громад   Сарненського   району   на 

2014
рік

 

            

    З метою створення сприятливого середовища для сталого соціально-економічного розвитку на місцевому рівні шляхом самоорганізації та соціальної активізації громади, розроблення та впровадження громадських ініціатив у районі, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
                                                      ВИРІШИЛА:

1. Затвердити районну програму підтримки та розвитку територіальних громад і місцевих ініціатив територіальних громад Сарненського району на 2014 рік (далі - Програма), схвалену розпорядженням голови райдержадміністрації від  03 грудня 2013 року № 417 (додається).

2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації передбачити в районному бюджеті на 2014 рік кошти в межах реальних фінансових ресурсів на реалізацію Програми.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності (Тотовицький І.П.).

Голова ради                                                                  М.М.Драганчук

 

 

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
10 + 9 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.