№ 46-1 від 18 грудня 2012 року "Про погодження розподілу обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг з послуг зв'язку у 2012 році"

ВИСНОВОК

постійної комісії

 

 від « 18» грудня 2012 року 

  № 46-1

 

 

Про    погодження    розподілу    обсягу   субвенції   з
державного бюджету місцевим бюджетам на надання

пільг з послуг зв’язку у 2012 році

           Розглянувши розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на  надання пільг з послуг зв’язку у 2012 році, які затверджені розпорядженням голови районної державної адміністрації від 17 грудня 2012 року №486  “Про затвердження  та розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг з послуг зв’язку у 2012 році”, керуючись статтею 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням районної ради від 23 листопада 2010 року №08 «Про положення про постійні комісії районної ради» та пунктом 6 рішення районної ради від 05 січня 2012  року № 325 «Про районний бюджет на 2012 рік» постійна комісія

 

 

ВИРІШИЛА:

1. Погодити  розподіл  обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг з послуг зв’язку у 2012 році”, що затверджені вищевказаним розпорядженням голови районної державної адміністрації згідно додатку.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та соціального захисту населення   (Жошко О.П.).

 

Заступник голови постійної комісії
з питань бюджету, фінансів, податків
та соціального захисту населення                                        М.А.Костецький

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
15 + 4 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.