Порядок та механізм витрачання бюджетних коштів

       Сарненська районна рада обслуговується в Управлінні Державної казначейської служби України у Сарненському районі. 
              На підставі кошторису та плану асигнувань загального фонду бюджету районна рада бере на себе зобов’язання щодо оплати за товари або надані послуги (папір, канцтовари, послуги зв’язку та ін.) і т.д. та протягом 7 робочих днів з дати його виникнення подає в Управління Державної казначейської служби України у Сарненському районі документи на реєстрацію.
           Після реєстрації фінансових зобов’язань районна рада на протязі тижня замовляє кошти в фінансовому управлінні Сарненської районної державної адміністрації. 
          Оплата проводиться після надходження коштів з фінансового управління Сарненської районної державної адміністрації на рахунок районної ради, відкритий в Управлінні Державної казначейської служби України у Сарненському районі.  

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
4 + 6 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.