ІНФОРМАЦІЙНО

         Відповідно до графіка прийому громадян керівництвом Сарненської районної ради, у вівторок, 27 грудня 2011 року, в приміщенні Кричильської сільської ради виїзний прийом громадян проводили голова районної ради Микола Драганчук і заступник голови ради з питань роботи виконавчого апарату, керуючий справами В'ячеслав Шимко за участю Кричильського сільського голови Дорожка М.Д.
         На прийомі мешканців с.Кричильськ хвилювали питання щодо ремонту мостів, будівництва підвідного газопроводу до села Кричильськ, будівництва гаража для пожежного автомобіля. Також було порушене питання щодо виділення коштів із районного бюджету для встановлення з нагоди 70-ої річниці від дня народження меморіальної дошки з барельєфом письменника Леоніда Куліша у ЗОШ І-ІІІ ст. с.Кричильськ та фінансування видання його збірки.
       За дорученням голови районної ради, відповідно до Закону України "Про звернення громадян", за наслідками особистого прийому громадян за місцем проживання працівники виконавчого апарату ради підготують листи у відповідні установи для розгляду та вирішення питань, які було порушено. Громадянам, які звернулися, нададуть письмові відповіді.
                                                                                       Оргвідділ районної ради

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
8 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.