№306 "Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури та спорту в Сарненському районі на 2008-2012 роки"

РІШЕННЯ

від 07 грудня 2011 року

№ 306

 

Про внесення змін до Програми розвитку   фізичної  культури  та
спорту в  Сарненському  районі
на 2008-2012 роки

  

      Відповідно до статті 11 Закону України «Про фізичну культуру і спорт», на виконання Указу Президента України від 28 вересня 2004 року № 148/2004 «Про національну доктрину розвитку фізичної культури і спорту», з метою забезпечення оздоровлення різних верств населення, підвищення спортивної майстерності спортсменів Сарненського району, рівня проведення змагань, зміцнення матеріально-технічної бази фізичної культури і спорту в районі, відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
                                                                   ВИРІШИЛА:
            1. Внести до Програми розвитку фізичної культури та спорту в Сарненському районі на 2008 – 2012 роки, затвердженої рішенням районної ради від 14 березня 2008 року № 342, зміни, схвалені розпорядженням голови райдержадміністрації від 4 жовтня 2011 року № 486, а саме: розділ ІV «Фінансове забезпечення виконання програми» викласти в новій редакції (додається).
           2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації в районному бюджеті на відповідні роки передбачати кошти в межах реальних фінансових ресурсів на виконання цієї Програми.
          3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури і духовності, молодіжної політики, фізичної культури, спорту та туризму (Мартинюк М.І.), постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та соціального захисту населення  (Жошко О.П.).

Голова ради                                                                                           М.М.Драганчук

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
12 + 3 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.