1 вересня - День знань

Шановні школярі і студенти,  вчителі і викладачі, батьки!
Від усього серця вітаю всіх Вас з початком
нового навчального року та Днем знань!
Першого вересня тисячі мешканців Сарненщини повертаються у свої навчальні класи та аудиторії. Та особливо хвилюючий цей момент для тих, хто переступає пороги навчальних закладів вперше. Сьогодні кожна українська родина прагне дати своїм дітям якісну освіту, розуміючи, що це - двері до нових можливостей, досягнень, самоутвердження та реалізації у житті.
Учням та студентам, щиро бажаю, щоб у стінах навчальних закладів, завдяки мудрим наставникам, Ви здобули необхідні знання та вміння, які в майбутньому допоможуть долати довгий життєвий шлях. Ніколи не зупиняйтесь на дорозі знань, нехай збудуться ваші мрії та сподівання ваших батьків і вчителів, які хочуть бачити вас розумними, освіченими, вихованими та сумлінними!
Дорогі вчителі та викладачі! Вам довірено найбільше багатство нашої країни – діти. Нехай Ваша невичерпна енергія і плідна творча праця завжди сприятимуть формуванню у дітей та молоді патріотичних та духовних ідеалів. Натхненної Вам праці і, велика подяка за вашу мудрість та терпіння!
Дорогі батьки! Сьогодні ваші діти лише вчаться, але уже завтра на них ляже наша сьогоднішня відповідальність. Це покоління не осоромить честі своїх родин, будуючи соборну, демократичну, європейську Україну. Гордіться своїми дітьми та радійте кожному їх успіху спільно.
Дорогі краяни! Не дивлячись на те, що районна влада досі клопочеться над вирішенням проблем галузі освіти, зокрема будівництвом шкіл у селах Тинне, Цепцевичі, Чабель, смт.Клесів, нині ми живемо в державі, яка дбає про своє майбутнє, про дітей, їх освіту, виховання та духовний розвиток. Свідченням цього є те, що у порівнянні з доведеними показниками Міністерства фінансів України 2007 року  у 2008 році розрахункові показники на потреби галузі освіти Сарненщини збільшено на 31,4 млн грн., що на 56,7 % більше проти минулого року у чому значна заслуга нинішнього Уряду Юлії Тимошенко. Надзвичайно приємним є те, що 10 педагогів Сарненщини пройшли навчання за спеціальністю «етика, християнська етика», і тепер наші діти матимуть можливість поряд з навчальними дисциплінами освоювати духовні істини.
Тож, успіхів та натхнення всім Вам, і нехай новий навчальний рік буде сповнений лише радісними подіями, новими звершеннями та досягненнями.
Нехай благословить Господь Бог всіх Вас на шляху створення щасливого, гідного майбутнього нашої Батьківщини, а майбутнє України – за шкільними партами і в студентських аудиторіях. З Днем знань!
 
Голова районної ради
Микола Добриднік

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
4 + 1 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.