Дорогі земляки, шановні сарненці!

Від щирого серця вітаю вас з Новим 2011 роком та Різдвом Христовим!
     Жодне свято не дарує нам стільки світлих надій, такого передчуття щастя, як Новий рік. Кожен з нас у цей час робить висновки, осмислює пережите, замислюється про майбутнє своїх дітей та онуків.
        Чарівними пахощами лісової ялинки, яскравими переливами святкових вогнів приходить до наших осель улюблений з дитинства Новий рік. Тепло та доброзичливість цих днів дарують кожному з нас відчуття затишку, щастя, сповнюють серця вірою на краще, новими надіями та духовними силами. У цей час ми щиро прагнемо бути разом зі своїми найріднішими, дарувати їм свою любов та піклування. Саме це єднає й зближує людей незалежно від їхніх поглядів та переконань, надихає на нові звершення та добрі справи.
        Тож нехай натхнення та оптимізм супроводжують вас у новому році в усіх хороших починаннях на благо Сарненщини та нашої Батьківщини,  а різдвяна зірка завжди освітлює життєвий шлях. Рік наступний хай буде щасливим і успішним для кожного з нас і для всієї країни. Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, добра, благополуччя, миру й злагоди.
        З Новим роком та Різдвом Христовим!

Микола Драганчук,
                                                              голова Сарненської районної ради

 

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
1 + 5 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.