Прийом громадян

Микола Добриднік провів прийом громадян

на території Клесівської селищної ради

 

        30 вересня голова районної ради Добриднік М.М. здійснив робочу поїздку по території Клесівської селищної ради. Першим закладом соціальної сфери, куди завітав голова,  став фельдшерсько-акушерський пункт села Пугач. Спілкуючись, мешканці даного населеного пункту порушили питання щодо неналежного електропостачання на території села, затікання стелі у маніпуляційній ФАПу, необхідності проведення реконструкції даху багатоквартирного будинку, який знаходиться за адресою: вул. Заводська, 38. Уважно вислухавши людей, Микола Мусійович пообіцяв, що під час формування районного бюджету на 2011 рік, по можливості, кошти для ФАПу та реконструкції даху багатоквартирного будинку будуть передбачені. Також громада вже вкотре звернулась з проханням зрізати небезпечні для життя людей та цілісності будівель багатолітні тополі. Це питання порушувалось і раніш, актуальне воно не тільки для Клесівської селищної ради, але й для інших населених пунктів району, тому для його вирішення було розроблено районну програму зрізання аварійно-небезпечних дерев на території Сарненського району на 2009-2011 роки, яка була затверджена рішенням районної ради від 26 жовтня 2009 року № 769. До цієї програми увійшов перелік усіх аварійно-небезпечних дерев, що знаходяться на території району.

        Наступним об’єктом соціальної сфери, куди завітав голова ради, був дитячий дошкільний навчальний заклад села Пугач. Завідувач дошкільного закладу Никончук Раїса Максимівна ознайомила гостей з роботою садочка, розказала про його досягнення та проблеми. Трудовий колектив закладу зокрема порушив питання щодо проведення капітального ремонту та добудови приміщення, придбання для дитячого садочку комп’ютера, адже на черзі з кожним роком все більше дітей.

        Мешканці села Пугач пригадали, як під час аналогічної зустрічі минулого року скаржилися Миколі Мусійовичу на гостру проблему з водопостачанням села Пугач і просили допомоги. На що голова районної ради пояснив людям: у районному бюджеті на 2010 рік на будівництво системи водопостачання села Пугач  передбачені кошти у сумі 510 тис.грн.

        Головним проблемним питанням, з яким звернулися мешканці села Клесів до голови районної ради, було питання про газифікацію приміщення фельдшерсько-акушерського пункту даного села, облаштування у приміщенні ФАПу системи опалення.

        У Клесівській ЗОШ І-ІІ ст. від педагогічного колективу надійшли звернення стосовно методично-технічного забезпечення класів та придбання стільців для учительської, говорили вчителі й про необхідність добудови приміщення школи.

        Педагоги Клесівської ЗОШ І-ІІ ст.-ліцею порушили цілий ряд проблемних питань, а саме щодо: заміни вікон на енергозберігаючі; проведення капітального ремонту спортивної зали; добудови приміщення  школи; придбання ще одного шкільного автобусу; методично-технічного забезпечення класів; придбання спортивного інвентарю для школи.

        Відвідав голова районної ради і  Клесівську міську лікарню, трудовий колектив якої звернувся з проханням забезпечити у даному медичному закладі належний температурний режим та гаряче водопостачання, а також  забезпечити лікарню автомобілем «швидкої допомоги» та приладом для вимірювання гемоглобіну.

        Звичайно, невирішених проблем ще багато, має їх кожен населений пункт,  люди йдуть на прийом до голови районної ради, сподіваючись, що будуть почуті, що їх зрозуміють і допоможуть.  Варто зазначити, що жодне звернення громадян  не залишається поза увагою. Всі звернення потребують певного фінансового ресурсу, тому районній раді потрібно визначити пріоритетність і порядок вирішення та з іншими органами влади забезпечити їх виконання.

     

                                                            Організаційний відділ

районної ради

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
10 + 6 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.