День міліції

Шановні працівники та ветерани органів внутрішніх справ!

        Професія Ваша почесна та нелегка, адже на Ваших плечах лежить відповідальність за життя, спокій і благополуччя громадян, забезпечення правопорядку, сприяння зміцненню законності у державі. Глибоке розуміння своєї відповідальності перед Батьківщиною і людьми, нелегкі міліцейські будні вимагають від кожного з Вас високого професіоналізму, фахової виучки і компетентності, самовідданості і хоробрості, зразкової дисципліни та граничної мобілізації сил, постійної готовності до самопожертви і допомоги тим, хто потрапив у біду.

        Переконаний, що правоохоронці району з честю та гідністю виконають свою відповідальну та благородну місію служіння українському народу.   Будьте і надалі віддані своїй справі,  сумлінно виконуйте поставлене перед Вами завдання – охорона прав та свобод людини.

        У цей день висловлюю щиру вдячність всім працівникам органів внутрішніх справ району за самовіддану працю, особливі слова вдячності – ветеранам міліції. Ваші заслуги, ваш безцінний досвід, знання всіх тонкощів професії – це той надійний фундамент, на якому виховуються нові покоління міліціонерів, котрі ведуть щоденну боротьбу з криміналом.

        Шановні правоохоронці району! Хай тяжкий, але почесний обов’язок озивається лише людською вдячністю. Надійного Вам плеча колег, витримки, мужності, терпіння. Знайте, Ваша справа необхідна нашій країні, бо Ви покликані захищати добро і справедливість. Бажаю вам щастя, міцного здоров’я, родинного тепла та затишку, успіхів у службі, здобутків в ім’я Батьківщини.

 

Микола Добриднік,

                                                              голова Сарненської  районної ради,

                                                          голова ради Блоку Юлії Тимошенко

                                                                                  в Сарненському районі

 

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
7 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.