День адвокатури

        Від щирого серця вітаю адвокатів і представників органів адвокатури Сарненщини з професійним святом! За своєю природою адвокатура є одним з інструментів демократичного суспільства, оскільки виконує найважливішу цивільну функцію - захист прав і законних інтересів громадян та юридичних осіб. Саме життя довело, наскільки нелегка, а часто доленосна праця адвокатів є важливою для нашого суспільства, для кожної людини, що прагне відчувати себе захищеною від свавілля, безправ’я і несправедливості.

        Ваша фахова діяльність відіграє дедалі вагомішу роль в утвердженні принципу верховенства права, сприяє розвитку України як демократичної та правової держави.

      Сподіваюсь, що адвокати Сарненщини будуть завжди пам’ятати про свій особистий, дуже відповідальний правничий обов’язок – безкомпромісного захисту прав і свобод людини, про професійну присягу, від котрої ви не маєте морального права відступитися, схибити, зрадити тих, кого поклялися захищати.

       Щиро вітаю всіх працівників адвокатури із професійним святом та зичу простого людського щастя, здоров’я, злагоди у родині та здійснення найзаповітніших мрій! Нехай людська шана, повага й довіра стануть гідним орієнтиром у Вашій щоденній роботі.

 

Микола Добриднік,

                                                              голова Сарненської  районної ради,

                                                          голова ради Блоку Юлії Тимошенко

                                                                                  в Сарненському районі

 

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
6 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.