Спільно наведемо лад у власному домі.

        У п’ятницю, 11 грудня, розпочався особистий прийом громадян за місцем проживання головою Сарненської районної ради Миколою Добридніком. Відповідні робочі поїздки голови із залученням представників депутатського корпусу та виконавчого апарату стали ефективним методом роботи районної ради і, як довели зустрічі з населенням,  дали свій позитивний результат для кожного населеного пункту Сарненщини.

        Першими з ким зустрівся районний керманич стали мешканці сіл Клесів та Пугач Клесівської селищної ради.

        Жителі с.Клесів порушили питання газифікації вулиць Партизанська та Червоноармійська, підсипання доріг вулиць Соніка та Червоноармійської, а також очистки канав задля осушування вулиці Партизанська. Загальною проблемою с.Клесів є регулярне розбивання доріг лісовозами, що спричиняє значні незручності для мешканців населеного пункту. Порушували клесівці і питання підвозу дітей шкільним автобусом до ліцею смт.Клесів. Крім того, скарги надійшли на роботу дільничного інспектора, який навіть не здійснює прийому громадян за місцем проживання. Відтак жителі с.Клесів просили вирішити питання цілодобового чергування працівників Сарненського РВ УМВС  на території населеного пункту та регулярного прийом громадян дільничним інспектором безпосередньо в селі.

        Проблемою номер один для жителів с.Пугач вже не перший рік є відсутність питної води на території населеного пункту, до того ж Клесівське кар’єроуправління, за словами мешканців Пугача, систематично порушує угоду щодо привозу питної води в село. Хвилює мешканців Пугача і неякісне постачання електроенергії, відновлення роботи місцевої лазні, зрізання аварійно-небезпечних дерев та передача приміщення клубу Клесівським кар’єроуправлінням Львівської залізниці на баланс Клесівської селищної ради.

        В понеділок Микола Добриднік відвідав територію Степанської селищної ради. За словами мешканців с.Грушівка основна проблема в них одна, село перетворюється на дачне, мешканці Рівненщини уподобали його, як мальовничий край для відпочинку, а от лишатись на постійне місце проживання бажаючих практично не має. Відтак не дивлячись на те, що на території села поки що функціонує прекрасний просторий навчальний заклад спостерігається тенденція зменшення учнів, що ставить під питання саму доцільність функціонування школи. Тому в перспективі представники села просили Миколу Мусійовича подбати про ефективне використання приміщення навчального закладу, а ще допомогти в оплаті опалювального пристрою, який віднедавна обігріває приміщення місцевої церкви.

        У с.Калинівка завідувачка бібліотекою Ніна Музика подякувала за сприяння у встановленні системи опалення в приміщення бібліотеки та просила сприяння у закупівлі словників та енциклопедій для читальної зали. На особистий прийом голови райради, що проходив у бібліотеці с.Калинівка завітали мешканці вул.Мазепи смт.Степань, які подякували Миколі Добридніку за вирішення питання, яке роками не в змозі були вирішити районні та обласні керманичі, електрифікацію житлових будинків. Питання, що турбує мешканців Калинівки і смт.Степань нині це освітлення мосту через річку Горинь. Мешканці, а особливо учні шкіл, у вечірній час гостро відчувають проблему відсутності вуличного освітлення і мосту зокрема, орієнтовна вартість робіт з освітлення якого сягає близько двохсот тисяч гривень. До того ж є проблема у самому фінансуванні проведення робіт, адже нині міст перебуває на балансі ДП «Рівненський облавтодор», а експлуатаційне утримання здійснює Сарненська філія служби автомобільних доріг. Не дивлячись на низку труднощів Микола Мусійович пообіцяв особисто зайнятись вирішенням даного питання. Представники Степанської філії ЗОШ І-ІІІ ст.  с.Калинівська дякували за вирішення питання, яке піднімали перед очільником райради під час його попереднього прийому громадян за місцем проживання, а саме перекриття даху навчального закладу та ремонт місцевого ФАПу.

        В актовій залі Степанської селищної ради поспілкуватись з Миколою Добридніком зібрались близько п’ятидесяти представників громади. Микола Мусійович відзначив що дещо повільніше, як хотілося б у Степані проходить соціально-економічний розвиток, на території ради дуже багато великих, просторих приміщень, які чомусь не використовуються. Разом з тим, МиколаДобриднік наголосив на тому, про що говорить під час кожного прийому громадян, спільно, зусиллями і представників влади, і громади, і кожного громадянина окремо ми маємо дбати про розвиток нашого села, селища, району, та країни в цілому. За словами секретаря селищної ради Михайла Богоніса у попередні роки якість опалення Степанської ЗОШ І-ІІІ ст. була  кращою, ніж нині, а на сьогоднішній день школа не опалюється взагалі. До того ж приміщення навчального закладу потребує заміни вікон, що сприятиме тепло збереженню. Порушили мешканці Степаня і питання утеплення даху та ремонту сцени Будинку культури, порушити питання фінансування даних робіт Микола Мусійович пообіцяв на найближчій сесії районної ради.

        У с.Труди мешканці дякували за довгоочікуваний підвід газу до населеного пункту, який реалізували по програмі Уряду Юлії Тимошенко. Серед проблемних питань сьогодні мешканці визначили впровадження маршрутного рейсу з села до міста Сарни, підсипання дороги смт.Степань-с.Труди, зрізання аварійно-небезпечних дерев, відсутність гарячого харчування у місцевій школі та придбання музичного центру для школи і клубу для проведення святкових заходів. А ще болючим питанням для кожного нині є підведення газу до будинків, адже затрати на ці роботи сягають понад три тисячі гривень, то й просили часткового спів фінансування з районного бюджету.

        У селі Мельниця дякуючи за сприяння в облаштуванні приміщення місцевого ФАПу місцеві мешканці просили Миколу Мусійовича про допомогу в газифікації села, встановленні системи опалення в приміщенні школи і клубу, організації гарячого харчування для учнів.  Жодне з порушених питань не залишилось поза увагою голови райради, на даний час працівниками виконавчого апарату готується значна кількість звернень до профільних структур задля вирішення кожного порушеного питання, що були порушені, як окремими громадянами, так і громадами сіл та селища в цілому.

Начальник організаційного відділу

районної ради

Наталія Мірко

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
3 + 11 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.