До Дня студентів

 Дорогі юні друзі!

        Сердечно вітаю вас із Міжнародним днем студентів – святом, що зближує і об’єднує молодь усього світу, а також всі покоління студентів, як теперішніх, так і колишніх. Найдорожчим скарбом нації, запорукою її благополуччя та розквіту є талановита й освічена молодь. І саме студентство завжди було і залишається осередком молодіжного життя, символом його динаміки та щасливого майбутнього. Приємно сьогодні констатувати зростання попиту на освіту, адже майбутнє країни за освіченими, ініціативними, сповненим життєвої енергії людьми. Уряд України сприяє тому, щоб студентська молодь отримувала належні знання та відчувала себе захищеною. Так, Кабінетом Міністрів України затверджено Порядок надання цільових пільгових кредитів для здобуття вищої освіти, піднято розмір стипендії для всіх студентів та постійно проводиться їх індексація. У нас в Сарненському районі діє районна програма надання стипендій учням і студентам району з багатодітних, малозабезпечених, неповних, функціонально неспроможних сімей, які проявляють успіхи у навчанні.

        Дорогі студенти, бажаю вам невичерпної енергійності і цілеспрямованості! Творіть і споглядайте, не втрачайте можливостей сьогодення. Пам'ятайте, що кожен день, кожну хвилину ви навчаєтесь, де б ви не були і що б ви не робили. Ви – світла надія нашого краю, важливий чинник його соціально-економічного розвитку. Сарненщині потрібні ваші знання, ваш реальний внесок у справу розквіту району, державотворення, справу побудови демократичної процвітаючої України. 

        Нехай неповторні студентські роки, часи натхненної праці в лекційних аудиторіях, бібліотеках, справжня юнача дружба надихають вас на дивовижні звершення.

        Натхнення вам, завзяття, успіхів і творчих злетів!

        Нехай збуваються всі ваші мрії на життєвому шляху!

 

 

Микола Добриднік,

голова Сарненської районної ради,

голова ради Блоку Юлії Тимошенко
в Сарненському районі

 

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
8 + 3 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.