Шановні працівники сільського господарства!

          Сердечно вітаю вас із професійним святом! З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Національне багатство України по праву пов'язують з селом, його невтомними трударями, адже сільське господарство  - вагома частина національної економіки, розвиток якої гарантує добробут та злагоду у суспільстві.

       Завдяки “золотим рукам”, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива. Ми Знаємо, як нелегко працювати на землі, і свідомі того, що для повного відродження села треба ще багато зробити.  Але уряд на чолі з Юлією Тимошенко взяв курс на стабілізацію аграрного виробництва та виведення галузі на якісно новий тип розвитку. Державна допомога селу постійно розширюється. Постійно діють програми державної підтримки вітчизняного виробника шляхом виплати прямих дотацій за посіви основних сільськогосподарських культур та продукцію тваринництва, розширені програми селекції у тваринництві та рослинництві. Оскільки не всі сільгоспвиробники можуть скористатися фінансовою підтримкою державних програм, адже там є певні умови, які можуть виконати в основному великі сільгосппідприємства, поза увагою уряду не залишаються і дрібні фермерські господарства та одноосібники. Так нещодавно прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про затвердження Державної цільової економічної програми підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів на період до 2015 року». Сільськогосподарський кооператив легше справляється з придбанням насіння, добрив, паливно – мастильних матеріалів тощо. З іншого боку, він може формувати великі партії продукції того ж зерна, молока, овочів і реалізувати їх на більш вигідних умовах. На виконання даної постанови районна рада затвердила відповідну районну програму, що сприятиме розвитку таких кооперативів у районі. Ми прагнемо робити все для того, щоб у нашому районі, окрім відомих передових господарств, з’явились нові, перспективні господарства, створювались нові сільськогосподарські формування та об’єднання, а відповідно – робочі місця.         Переконаний тільки спільними зусиллями ми зможемо отримати бажаний результат.  

         Найтепліших слів подяки заслуговують всі ті, хто працює в сільському господарстві, переробляє сільськогосподарську продукцію, просто вболіває за долю села. Низький уклін всім вам за хліб на столах, за самовіддану працю і вірність обраній справі! Нехай щедро родять ниви, хай над ними буде мирне небо, завжди світить сонце, а в кожному домі будуть добро та злагода!

 

                                                                       З  повагою,

                                                              голова Сарненської  районної ради,

                                                          голова ради Блоку Юлії Тимошенко

                                                                                  в Сарненському районі

                                                                                           Микола Добриднік

 

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
6 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.