Шановні працівники радіо та зв’язку!

        Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята. Без сучасного зв’язку, широкого застосування новітніх комунікаційних та інформаційних технологій неможливе ефективне управління державними справами та виробництвом, успішна ділова діяльність, поліпшення умов життя людей. Важко переоцінити важливість тієї справи, яку ви виконуєте. Одне з основних прав людини і громадянина - право на доступ до інформації. Демократичне громадянське суспільство не можна уявити без цього. Саме Ви повсякчас задовольняєте зростаючі потреби суспільства в об’єктивній інформації, надійно та якісно забезпечуєте зв’язком, що є важливою передумовою інтеграції держави у світовий інформаційний простір.

       Хай і надалі ваші високі професійні навички, відданість справі, оперативне реагування на нагальні проблеми будуть направлені на поглиблення прямого діалогу органів влади та громадськості. Залишайтеся патріотами й оптимістами, будьте небайдужими і переконливими, змістовними та об’єктивними. Бажаю Вам успіхів та нових звершень у Вашій такій необхідній праці на благо рідної Батьківщини!

 

                                                                       З  повагою,

                                                              голова Сарненської  районної ради,

                                                          голова ради Блоку Юлії Тимошенко

                                                                                  в Сарненському районі

                                                                                           Микола Добриднік

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
1 + 4 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.