Дорогі мої земляки!

        Останнім часом засоби масової інформації України та світу насичені і перенасичені інформацією про грип особливої модифікації H1N1, або "каліфорнійський", який віднедавна тримає в паніці і населення нашої держави. Цей вірус справді є небезпечним для життя і здоров’я людини, як і багато інших хвороб та недуг. Разом з тим, хочу зробити особливий наголос на тому, Уряд України на чолі з Прем’єр-міністром Юлією Тимошенко до боротьби з «каліфорнійським» грипом почав готуватися ще з квітня місяця. Саме це стало запорукою злагоджених дій Уряду в ситуації епідемії. На сьогодні в Сарненському районі організовано щоденну роботу амбулаторій, дільничних лікарень в повному режимі, поліклінік з 8 до 18.00 год., створено додаткові лікарські бригади, оперативно проводиться виїзд «швидких допомог» та лікарів до хворих за місцем проживання, спеціальна комісія проводить постійні перевірки ціноутворення на лікарські препарати, у закладах, орназізаціях та установах району введено масковий режим. А головне, всі медичні заклади району, як і країни в цілому, забезпечені достатньої кількістю лікувального препарату проти вірусу «каліфорнійського грипу» «Таміфлю».

         Шановні Сарненці!

        Окрім вище вказаного, з 5 листопада в Сарненській районній раді відкрито «гарячу» телефонну лінію. Якщо Ви зустрілись з фактами неналежного медичного обслуговування, спекуляцією на реалізації препарату «Таміфлю», яким на сьогоднішній день всі лікарні забезпечені у повному обсязі, прошу телефонувати за номером гарячої лінії 3-23-97, яка функціонуватиме щодня з 8 до 18 год.

        Тримайтеся дорогі мої земляки, бережіть себе, своїх рідних та оточуючих вас людей, разом ми переможемо хворобу!

Микола Добриднік,

голова Сарненської районної ради,

голова ради Блоку Юлії  Тимошенко
в Сарненському районі

 

 

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
2 + 1 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.