Міжнародний день людей похилого віку

Шановні краяни!

        1 жовтня, з приходом золотої осені в нашій державі відзначається день осені життя – Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади, які закладали матеріальну базу незалежної держави, є носіями кращих трудових традицій та наших духовних скарбів.

        Ми вшановуємо дорогих нашому серцю батьків, матерів, дідів та бабусь, тих, хто виростив і виховав нас, хто самовідданою тяжкою працею весь свій вік розбудовував рідну країну, хто відстояв свободу і незалежність Батьківщини. Наш обов’язок дарувати їм своє тепло й увагу, бути вдячними і головне – наповнювати кожен їхній день повноцінним змістом і любов’ю,  щоб наші пенсіонери, ветерани війни та праці відчували постійну підтримку, щоб ніхто з них не почувався забутим чи залишеним наодинці зі своїми проблемами.

        Уряд України надає першочергового значення належному забезпеченню повсякденних потреб вищезазначеної категорії осіб. Вже з січня 2010 року в черговий раз буде суттєво збільшено пенсію, приділяється посилена увага медичному обслуговуванню та виконанню соціальних гарантій, зростанню поваги до них, як з боку владних структур, так і суспільства в цілому.  

        Питання соціального захисту людей похилого віку є в числі пріоритетних в роботі Сарненської районної ради. Соціальні питання розглядаються та вирішуються на кожній сесії. В рамках районних програм соціального захисту громадян «Турбота» та «Соціальні послуги», «Ветеран» вдалося чимало зробити для поліпшення умов життя, забезпечення матеріальних та духовних потреб, медичного обслуговування цих людей. Запевняю, що ми  і надалі робитимемо все, аби у нас в районі кожен пенсіонер, ветеран був оточений турботою та почувався впевнено, мав можливість вести повноцінне, здорове та безпечне життя. Не слід забувати і про величезний творчий і трудовий потенціал людей похилого віку. Багато літніх людей беруть активну участь у сімейному житті, продовжують працювати, вносячи відчутний фінансовий внесок в економіку кожної окремої родини, рідного краю і країни в цілому.

        Хочеться побажати всім людям похилого віку залишатися діяльними й активними. Хай ваші вже не молоді роки не знесилюють вас, а піднімають морально і духовно. Пам’ятайте, що ваш неоціненний життєвий досвід вкрай потрібний нинішній молоді.

        Зичу кожному із вас доброго здоров’я, сімейного затишку, достатку, поваги і любові. Нехай Бог береже вас і ваших близьких.

 

 З глибокою повагою,

 Микола Добриднік

голова Сарненської районної ради,

голова ради Блоку Юлії Тимошенко

                                                  в Сарненському районі

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
10 + 4 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.