Всеукраїнський день бібліотек

Дорогі працівники та користувачі бібліотек!

       Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек. Відзначення цього свята на державному рівні свідчить про глибоку повагу народу до культури, освіти, духовних надбань і, безперечно, про визнання великої ролі, яку відіграє в державі така поважна інституція, як бібліотека.

        Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку – вічних пам’яток писемності, а її служителі – вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь.

        В особі українських бібліотекарів наша країна має справжніх патріотів і ентузіастів, які присвятили своє життя служінню народу, книзі, знанням.

         Нікому не секрет, що професія бібліотекаря не є легкою, але у соціальному плані вона надзвичайно важлива. Від Вашої праці залежить інтелектуальний і духовний розвиток сьогоднішнього і майбутніх поколінь, а отже, - майбутнє нашої держави. Ми маємо усвідомити, що на сучасному етапі розвитку суспільства особливу увагу потрібно приділити християнській етиці, виховувати наше молоде покоління на засадах християнської моралі та загальнолюдських моральних цінностей. І тільки спільними зусиллями ми зможемо зробити вагомий внесок у розбудову Української держави.

        З професійним святом вітаю всіх бібліотечних працівників Сарненщини! Хочу подякувати вам за безмежну відданість улюбленій справі, побажати міцного здоров'я, великих творчих успіхів, натхнення. Миру вам і Божої Благодаті!

                                                                       З  повагою,

                                                              голова Сарненської  районної ради,

                                                          голова ради Блоку Юлії Тимошенко

                                                                                  в Сарненському районі

                                                                                           Микола Добриднік

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
2 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.