22 вересня – День партизанської слави

Шановні ветерани партизанського руху! Дорогі краяни!

        У День партизанської слави ми з безмежною вдячністю говоримо про мужність, стійкість та самовідданість ветеранів антифашистського опору – партизанів і підпільників.

        Під час фашистської навали тисячі синів і дочок України встали на захист своєї батьківщини. Запекла боротьба велася не лише на фронтах, а й на окупованій території в партизанських загонах та підпіллі. Партизанський рух став своєрідним «третім фронтом», від якого залежали успіхи діючої армії.

        Сарненщина по праву вважається колискою партизанського руху. Адже у ті грізні роки саме на території нашого краю діяли численні загони народних месників, що завдавали ненависному ворогу чималих клопотів, нищили живу силу супротивника, підривали ешелони, наводили страх і розпач у серця гітлерівських завойовників. Сарненські ліси і по сьогодні пам’ятають сміливу операцію партизанського з’єднання С.А.Ковпака на залізничному вузлі, що ввійшла в історію Великої Вітчизняної війни під назвою «Сарненський хрест». Сувора правда війни назавжди залишиться в народній пам’яті, а подвиг тих, хто всіма силами захищав свою рідну землю, хто віддав життя заради майбутніх поколінь, ніколи не забудеться.

        Честь вам і шана, дорогі партизани й підпільники!

        Безмежна вдячність вам і низький уклін за сьогоднішній світлий день. Прийміть нашу пошану за те, що подолавши неймовірні труднощі окупації та лихоліття війни, ви зуміли зберегти теплоту свого серця. Всім жителям Сарнещини цього дня хочу побажати здоров'я, щастя, мирного неба і упевненості в славному майбутньому Батьківщини.

З повагою,

  Голова Сарненської районної ради,

голова ради Блоку Юлії Тимошенко
в Сарненському районі

Микола Добриднік

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
6 + 14 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.