День знань

Шановні педагоги, дорогі школярі та студенти, батьки!

        Щиро вітаю Вас з початком нового навчального року! Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

        За роки незалежності нашої держави у районі багато зроблено для розвитку освітянської галузі. Мені приємно сказати, що районна рада, весь депутатський корпус  завжди з увагою ставляться до вирішення проблем освітянської сфери.  Незважаючи на складнощі, пов’язані зі світовою фінансовою кризою, нинішнього року план з урахуванням змін на забезпечення галузі становить 90 млн. 200 тис. 805 грн. Станом на 01.08.2009 року використано 50 млн. 510 тис. 376 грн.

        Надзвичайно приємно, що в школах району започатковано викладання курсу «Основи християнської етики». За попередніми даними у 2009-2010 навчальному році вищевказаний курс викладатиметься у 13-ти навчальних закладах району. І тепер діти матимуть можливість поряд з навчальними дисциплінами освоювати духовні істини.

        Щира вдячність вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю, за бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління. Адже саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє, завтрашній день нашої Батьківщини.

        Бажаю всім школярам, студентам підкорити нові вершини знань, зустріти добрих, надійних друзів і досягти омріяної мети. Упевнений, що зерна науки зростуть у ваших юних душах урожаєм мудрості та натхнення. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок. Щастя вам і добра, віри у власні сили та Божого благословення!

        Зі святом вас усіх. З початком нового навчального року!

                                                                       З  повагою,

                                                              голова Сарненської  районної ради,

                                                          голова ради «Блоку Юлії Тимошенко»

                                                                                  в Сарненському районі

                                                                                           Микола Добриднік

 

 

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
2 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.