ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Шановні краяни! Щиро вітаю вас з Днем Незалежності України!

        Дорогі земляки, наш народ вже в котре святкує річницю, відколи  з Божої волі здійснилася споконвічна мрія українців - бути господарями на своїй прекрасній і чарівній землі. Майже тисячу років, з часів Київської Русі, українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків. Незалежність стала найвеличнішим надбанням довгого і тернистого шляху, який пройшов наш народ до самоутвердження, до здобуття свого права на свободу. Вона визначила майбутнє України як держави і українців як європейської нації, відкрила широкі можливості для духовного розвитку, економічного зростання і добробуту кожного громадянина.

        Саме нашому поколінню випала велика честь і велика відповідальність втілювати в реальність одвічну мрію нашого народу, стати учасниками творення нової Української держави. Впевнений у безхмарному завтрашньому дні нашої Батьківщини. Цей день обов’язково настане і тим швидше, чим більш свідомо ми працюватимемо сьогодні на благо України і проникнемося почуттям патріотизму до свого міста та своєї держави. Кожному слід внести частку своєї праці в зміцнення могутності України, району, міста. Вірю, що спільні зусилля неодмінно увінчаються успіхом, адже не може бути сумніву в тому, що працелюбний український народ в змозі поліпшити життя у своєму домі – у своїй власній державі.
        Тож зичу усім жителям району міцного здоров’я, сімейного благополуччя, достатку, щедрої долі. Нехай завжди з Вами буде радість життєвих перемог, присвячених розквіту України та її народу. Щастя вам і добра, віри у власні сили та Божого благословення!

                                                                       З  повагою,
голова Сарненської  районної ради,
голова ради "Блоку Юлії Тимошенко"
в Сарненському районі
Микола Добриднік

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
8 + 5 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.