Голова районної ради взяв участь у Зборах Української асоціації районних та обласних рад

        Голова Сарненської районної ради Ярослав Яковчук взяв участь у Зборах Української асоціації районних та обласних рад, які відбулись 2 липня ц.р. у м. Києві.
 
        Ініціатива проведення Зборів виникла у голів районних рад у зв’язку проблемними питаннями, що пов’язані з реалізацією Законів України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» та «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій».
 
        На заході, з поміж інших питань, обговорили загальний стан функціонування районних рад, наслідки, що спричинені проблемами з фінансуванням районних рад та шляхи їх подолання.
 
        До спілкування з керівниками районних рад було запрошено керівників Офісу Президента України, центральних органів виконавчої влади, парламентарії, експертів та представників відповідних міжнародних організацій.
 
        Як зазначив Президент УАРОР Сергій Чернов: «Ці нормативно-правові акти значно обмежили джерела наповнення районних бюджетів, а також виключили районні ради з фінансової мережі на отримання коштів із Державного бюджету України. У результаті районні ради не можуть повноцінно виконувати свої конституційні повноваження».
     

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
8 + 6 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.