Привітали медичних працівників напередодні професійного свята

        З нагоди Дня медичного працівника 17 червня в сесійний залі районної ради  відбулись урочисті вітання працівників медичної галузі району.

 

         Участь у святковому заході взяли голова районної ради Ярослав Яковчук, виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації Людмила Мариніна та медичні працівники району.

 

          «Професія медика найгуманніша  в світі. Оскільки  на медичних працівників  покладено  відповідальність  за найбільшу  цінність на землі - життя та здоров’я людини. Саме ви стоїте  на  сторожі охорони  здоров’я людини, від народження і протягом усього її життя. А  за цим  недоспані  ночі, тривожні  дні  в боротьбі за життя і здоров’я людини, піклування і турбота про хворих. Щасливе  одужання та  вдячне слово пацієнта говорить  про  ваш високий  професіоналізм,  відповідальність, гуманність, сміливість та заслуговує на низький уклін і щиру вдячність.», – зазначив Ярослав Яковчук у своєму вітанні. 

         Кращих представніків медичної галузі району нагороджено відзначено грамотами  районної ради та відзнаками обласної ради і райдержадміністрації.

 

         Дзвінко лунали музичні дарунки у виконанні музичного колективу Дубровицької музичної школи, даруючи присутнім незабутні емоції та гарний настрій.

 

 

 

Організаційний відділ

районної ради

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
2 + 4 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.