ПРИВІТАЛИ КОМУНАЛЬНИКІВ

 

        21 березня ц.р. відзначатиметься День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.
    Житлово-комунальне господарство – це потужна сфера життєдіяльності територіальної громади. Від повсякденної праці працівників комунальних служб залежать комфортні умови проживання та виробничої діяльності  як усієї громади в цілому, так і кожного окремого мешканця.
    Напередодні професійного свята, у п’ятницю 19 березня, голова районної ради Ярослав ЯКОВЧУК та міський голова Руслан СЕРПЕНІНОВ  привітали працівників  комунальних служб Сарненської територіальної громади безпосередньо у трудових колективах. 
     Керівники району та міста звернулися  до них зі словами привітання та вдячності за самовіддану працю на благо людей.
-   Немає іншої галузі, яка була б так тісно пов'язана із створенням належних умов для проживання та побуту людей.  Комунальні блага стали настільки звичними, що громадяни інколи не замислюються, якою нелегкою працею це забезпечується, - відмітив Ярослав ЯКОВЧУК. – Хочу подякувати вам за вашу напружену працю, терпіння і наполегливість Бажаю здоров’я, наснаги і щоб у подальшому ви на ще вищий рівень піднімали і якість тих послуг, тих робіт, які здійснюєте, і рівень поваги до вашої праці, яку щоденно оцінюють наші громадяни.
     За сумлінну напружену працю, відповідальність, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення кращих працівників галузі було відзначено Грамотами районної та міської рад.
 

Оргвідділ районної ради

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
1 + 6 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.