№ 43 "Про порядок денний позачергової третьої сесії Сарненської районної ради восьмого скликання "

 
РІШЕННЯ

від «15» лютого 2021 року                                                                                                                                              № 43


Про порядок денний позачергової
третьої сесії Сарненської районної
ради восьмого скликання
 
      Відповідно до частини 15 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 2.13 Регламенту районної ради, районна рада
 
ВИРІШИЛА:
 
 
     Затвердити порядок денний позачергової третьої сесії Сарненської районної ради восьмого скликання:
1. Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності Сарненської місцевої прокуратури у 2020 році.
2. Про передачу Озерського закладу дошкільної освіти «Дзвіночок» Дубровицької районної ради Рівненської області із спільної власності територіальних громад Дубровицького району у комунальну власність Дубровицької міської ради.
3. Про проведення інвентаризації об'єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району.
4. Про затвердження схеми землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель частини території Рокитнівського району Рівненської області (Старосільська сільська рада).
5. Про внесення змін у межі села Одринки на території Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.
6. Про внесення змін у межі села Мар’янівка на території Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.
7. Про внесення змін у межі села Карасин на території Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області.
8. Про внесення змін до рішення районної ради від 03 березня 2017 року № 366 «Про тендерний комітет Сарненської районної ради».
9. Про звіт щодо виконання програми розвитку туризму в Сарненському районі на 2016-2020 роки.
10. Про звіт щодо виконання районної програми пропагування творчої спадщини Л.З.Куліша у 2016-2020 роках.
11. Про звіт щодо виконання районної програми підтримки молоді на 2016-2020 роки.
12. Про звіт щодо виконання Програми створення місцевого та об’єктових фондів матеріально-технічних резервів для запобігання, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2016-2020 роки.
13. Про Програму створення місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Сарненського району на 2021-2023 роки.
14. Про передачу індивідуально визначеного майна, яке належить до спільної власності територіальних громад Рокитнівського району та перебуває на балансі Рокитнівського районного центру соціальних служб.
15. Про передачу індивідуально визначеного майна, яке належить до спільної власності територіальних громад Дубровицького району та перебуває на балансі відділу освіти Дубровицької районної державної адміністрації.
16. Про передачу будівлі районного методичного кабінету, яка розташована за адресою: м. Дубровиця, вул. Шевченка, 36, та земельної ділянки під нею, із спільної власності територіальних громад Дубровицького району у комунальну власність Дубровицької міської ради.
17. Про передачу індивідуально визначеного майна, яке належить до спільної власності територіальних громад Дубровицького району та перебуває на балансі відділу культури, молоді та спорту Дубровицької районної державної адміністрації у комунальну власність Дубровицької міської ради.
18. Про припинення юридичної особи комунального підприємства «Госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро» Сарненської районної ради Рівненської області шляхом ліквідації.
19. Про передачу із спільної власності територіальних громад Сарненського району у комунальну власність Вирівської сільської ради Сарненського району Рівненської області індивідуально визначеного майна.
20. Про передачу індивідуально визначеного майна, яке належить до спільної власності територіальних громад Рокитнівського району та перебуває на балансі Рокитнівської районної державної адміністрації.
21. Про звіт щодо виконання програми економічного та соціального розвитку Сарненського району на 2020 рік.
22. Про програму економічного та соціального розвитку Сарненського району на 2021 рік.
23. Про Програму виконання повноважень місцевими органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики та впровадження реформ у Сарненському районі на 2021 рік.
24. Про звіт щодо виконання районного бюджету Дубровицького району за 2020 рік.
25. Про звіт щодо виконання районного бюджету Рокитнівського району за 2020 рік.
26. Про звіт щодо виконання районного бюджету Сарненського району за 2020 рік.
27. Про Програму підтримки державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів на 2021 рік.
28. Про внесення змін до районного бюджету Сарненського району на 2021 рік.
29. Про звернення депутатів Сарненської районної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України щодо необхідності скасування рішення про необґрунтованість підвищення тарифів.
30. Різне.
 

Голова ради                                                                                                                                                                       Ярослав ЯКОВЧУК
 
 

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
15 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.