Зміни до бюджету, комунальні та земельні питання розглянули депутати на останній сесії районної ради VІІ скликання

     2 листопада ц.р. депутатський корпус Сарненської районної ради зібрався на позачергову 46 сесію райради. Зареєструвались у сесійній залі з 34 депутатів 28, для кожного з них це була практично остання можливість виконати свій депутатський обов’язок у цьому скликанні, зробити ще одну гарну справу прийняти необхідні рішення на благо територіальних громад району.   Участь у роботі сесії взяли народний депутат України Сергій Євтушок, голова райдержадміністрації Олександр Кохан, депутати Рівненської обласної ради Людмила Мариніна та Микола Драганчук. Проходило засідання у надзвичайно конструктивному режимі, що було символічним для всієї каденції. Адже депутати впродовж п’яти років однією командою працювали на розвиток району, його добробут, на поліпшення життя наших краян. І така робота стала можливою саме завдяки конструктиву та розумінню ними своєї місії. 
   
    29 жовтня ц.р. пішов із життя депутат Сарненської районної ради 3-х скликань, голова Сарненської районної федерації футболу, президент футбольного клубу «Маяк» (м. Сарни) Клевака Микола Харитонович, який віддав усі свої сили і знання навчанню та вихованню чемпіонів Сарненщини. Тож депутати районної ради вшанували його пам'ять хвилиною мовчання.
    
    Під час затвердження порядку денного до основних питань за висновками профільних постійних комісій були внесені ще додаткові. Усього обранці громад розглянули 21 питання. Усі вони важливі для життєдіяльності територіальних громад Сарненщини. Зокрема внесли зміни до районних програм розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Сарненському районі та фінансової підтримки КНП «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  на IV квартал 2018 та 2019-2021 роки; соціальної підтримки учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил на 2019-2023 роки.                    
   
    Чимало питань стосувалося комунальної власності. Так, розглянувши лист Сарненської районної державної адміністрації, надали згоду Сарненському районному територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на продовження терміну дії договору оренди майна, що є спільною власністю територіальних громад Сарненського району, укладеного з Управлінням державної міграційної служби в Рівненській області, строком на 4 роки, без проведення аукціону. А ще – за зверненням Степанської селищної ради  передали із спільної власності територіальних громад Сарненського району в комунальну власність Степанської селищної ради котельню та теплові мережі, які розташовані на території смт Степань і перебувають на балансі КЗ «Сарнитеплосервіс». 
   
     З метою забезпечення належного фінансування та утримання об’єктів комунальної власності, відповідно до вимог Бюджетного кодексу України, Законів України «Про освіту», «Основи законодавства України про охорону здоров'я», «Про культуру», депутати проголосували за передачу з 1 січня 2021 року із спільної власності територіальних громад Сарненського району в комунальну власність Сарненської міської ради  комунальних закладів, установ,  підприємств та майна, які розташовані на території новоутвореної Сарненської міської територіальної громади.
   
    На сесії також розглянули низку земельних питань. Беручи до уваги листи райдержадміністрації та відповідне рішення районної ради від 27.05.2020 № 1069, затвердили проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування КНП «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» для будівництва й обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги на територіях 11-ти населених пунктів  району. Окрім того, внесли зміни в межі села Обірки на території Люхчанської сільської ради. 
   
    А ще одним рішенням обранці громад внесли зміни до районного бюджету на 2020 рік, проєкт якого детально обговорили й узгодили на засіданні профільної бюджетної комісії.

   У «Різному» вели мову про нагальні проблеми району та шляхи їх вирішення. Зокрема виступили депутати Анатолій Рудковський, Петро Зембицький, Богдан Лазарчук, Юрій Солтис. Народний депутат України Сергій Євтушок відзначив результативну роботу районної ради VІІ скликання, що за п’ять років зробили чимало добрих справ для мешканців Сарненщини. Також Сергій Миколайович подякував за співпрацю особисто голові районної ради Руслану Серпенінову. 
   Завершуючи засідання останньої сесії, очільник районної ради Руслан Серпенінов висловив вдячність депутатському корпусу за ефективну, злагоджену та конструктивну роботу впродовж каденції.

    

 

 

                                                              Організаційний відділ районної ради

 

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
2 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.