Представили нового в.о. директора Цепцевицької ЗОШ І-ІІІ ст.

        У понеділок, 27 січня, у Цепцевицькій ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося представлення нового в.о. директора навчального закладу. Колективу школи його представили голова Сарненської районної ради Руслан Серпенінов та радник голови районної ради Микола Драганчук.
 
         Перед представленням голова районної ради Руслан Серпенінов подякув Людмилі Мариніній за 15 років роботи на посаді директора школи.
        − Але хочу зауважити: все, що вдалося зробити є завдяки спільним зусиллям. Один у полі не воїн, і те, що рівень освіти Сарненського району з 14 місця піднявся на третє, − це є спільна заслуга, і вчителів, і керівників закладів, і влади району.
 
         Також голова ради, вітаючи Людмилу Мариніну з новою посадою в органах виконавчої влади, побажав терпіння, мудрості, виваженості та додав, що результат у будь-якій справі буде лише там, де є єдність і спільна позиція.
 
        Вітаючи нового в.о. директора закладу Василя Росошика зі вступом на посаду, голова райради зауважив: «На директора школи покладається велика роль - збереження структури навчального закладу, його вдосконалення та розвиток, відповідно до концепції Нової української школи, впровадження нових методик викладання і технологій у навчальний процес, підвищення якості освіти. Сподіваюсь, що у дружній співпраці з усім колективом будуть збережені кращі традиції навчального закладу і впроваджуватися нові». Руслан Серпенінов побажав успіхів та енергії, натхнення та наполегливості у роботі.
 
         Також голова ради зауважив, що 28 січня відбудеться обласна комісія, де мають затвердити подання до КМУ на виділення коштів для продовження будівництва нової Цепцевицької школи з Державного фонду регіонального розвитку згідно з планом у розмірі 10 млн грн. За умовами фінансування цього будівництва, потрібно виділити з районного бюджету 10% від суми. «До прикладу: з 10 млн − 1 млн, з яких 500 тисяч ми вже заклали в бюджет на 2020 рік, решту районна рада готова виділити при першій потребі», − наголосив він.
 
         Руслан Серпенінов озвучив, що для районної ради і його в пріоритеті стоїть організація дитячого харчування в школах Сарненщини, і це питання перебуває на контролі. «Важливо, щоб не повторилась ситуація минулого року, коли через затягнуті торги у нашому районі діти залишися без обідів. Але головне – це якість харчування. Тому це питання є спільною відповідальністю керівників навчальних закладів та Управління праці та соціального захисту населення Сарненської РДА. Тримайте це питання на контролі, спілкуйтеся з надавачами послуг, тому що здоров’я дітей повинно бути пріорітетним для всіх нас», – звернувся Руслан Серпенінов до керівника та педколективу закладу.
 
         Зауважимо, що на сьогоднішній день харчування у школах району продовжено, і гострих проблем немає. Наприкінці грудня Управління праці та соціального захисту населення Сарненської РДА оголосило тендер для організації харчування у 2020 році.
 
         Районна рада продовжить фінансування усіх програм: це і НУШ, і забезпечення шкіл комп’ютерним обладнанням. Вивчається питання щодо придбання необхідного обладнання для шкільних їдалень району.
 
         Також Руслан Петрович повідомив, що дорога Яринівка-Цепцевичі включена в програму утримання та будівництва районних доріг, і при відповідному фінансуванні із державного бюджету в другій половині 2020 року продовжиться будівництво дороги до села Цепцевичі.
 
         На завершення візиту голова районної ради перевірив роботу шкільної їдальні, у якій наразі є проблема з вентиляцією, що спричиняє надмірну вологість та цвітіння стін. Руслан Петрович взяв це питання на особистий контроль і зауважив, що найближчим часом цю проблему буде вирішено.
 
 
         Організаційний відділ
       районної ради

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
6 + 4 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.