Ретро-радіо в музеї

        Сьогодні у Сарненському історико-етнографічному музеї відкрили виставку ретро-радіоприймачів. На виставці представили як приймачі з приватної колекції знаного рівненського колекціонера Павла Тарасовича, так і музейні експонати. Всього їх було декілька десятків різних видів та модифікацій: проводові і лампові, з вмонтованими програвачами платівок і портативні приймачі. А також експонати мікрофонів та «ключів» для азбуки Морзе.
 
         Участь у відкритті виставки взяли радник голови районної ради Микола Драганчук, голова райдержадміністрації Олександр Кохан, міський голова Світлана Усик, учнівська молодь, громадськість міста.
 
        Перед присутніми виступили запрошені гості музею: директор КП ТРК «Полісся» Віра Шашук та президент Сарненської асоціації вільних журналістів, редактор газети «Сарненські новини» у 1989 – 2002 роках Георгій Александрович. Зокрема вони розповіли про історію створення радіо в Україні та на Сарненщині.
 
         «Дуже приємно, що жителі Сарненщини зможуть ознайомитися з нашим минулим, без якого не можливе майбутнє. Це невід’ємна частина культури, що дає можливість дізнатися більше про етапи становлення радіо в Україні загалом. Завдяки таким експозиціям є можливість відкрити для себе чергову сторінку української історії», - зазначив Микола Драганчук.
 
         За вагомий особистий внесок у розвиток культурного життя та просвітницьку діяльність на Сарненщині радник голови висловив подяку від імені голови районної ради Руслана Серпенінова Павлу Тарасовичу та вручив відповідну нагороду знаному приватному колекціонеру на Рівненщині, керівнику Рівненського районного ЦНАПу.
 
Виставка триватиме до 15 лютого, тож радимо завітати цими днями у музей та ознайомитись з її експонатами.
 
 
 
Організаційний відділ
районної ради

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
17 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.