7 грудня – День місцевого самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад, сарненці!
Вітаю усіх вас з нагоди Дня місцевого самоврядування!
 
        Успішна Україна - це сильна держава з потужною економікою та сильними соціальними позиціями. Це - країна з авторитетом Закону і забезпеченням Права громадян на гідне життя. Такого успіху не можливо досягти за чужим сценарієм з нав'язаними принципами. Успішну країну можуть побудувати тільки справжні господарі, якими є самодостатні громади.
        Сьогодні Україну будує кожен із нас своїми вчинками, працею і системою цінностей. Про це варто пам'ятати всім, хто має право вибору до місцевих рад. Тим, кого громади уже удостоїли шансу бути владою, важливо розуміти всю величину відповідальності не тільки за сьогоднішній день, а й за майбутнє. Бажаю всім керівникам, депутатам місцевих рад та працівникам органів місцевого самоврядування бути гідними довіри своїх громад, працювати в напрямку економічного розвитку територій, аби вони були комфортними для проживання. Виконуйте свою роботу чесно та відповідально, ставте перед собою амбітні завдання, не бійтеся перешкод, не чекайте високих оцінок своєї роботи. Вірю, що обіцяний державною владою курс на децентралізацію буде по-справжньому реалізований. Адже потужне місцеве самоврядування - це не втрата чиїхось позицій, а гарантія розвинутої країни з цивілізованими традиціями.
        Дякую всім, хто самовіддано працює заради добробуту громад. Нехай у Ваших родинах панує щастя, мир і злагода!
Руслан Серпенінов,
голова районної ради

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
6 + 11 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.