Сарненський історико-етнографічний музей відзначив своє 45-річчя

        Музейна сфера в сучасному вимірі, зберігаючи артефакти минулого, має орієнтуватися на майбутнє. Наш Сарненський історико-етнографічний музей невпинно крокує в ногу з часом та активно залучає найактуальніші інноваційні тренди у базу своєї діяльності. 6 листопада 2019 року − це особливий день для музею, адже цього дня 45 років тому було відкрито наш музей.   

      
        З нагоди свого ювілею у музеї відкрилася експозиція під назвою «Сарни. Погляд крізь століття», у якій представлена вся історія міста Сарни. 
 
        Привітати музей з ювілеєм прийшло багато гостей. Окрім шану-вальників музею, художників, працівників закладів культури міста Сарни, ювілярів привітали голова районної ради Руслан Серпенінов та заступник голови райдержадміністрації Наталія Параниця. Вони вручили Почесну грамоту колективу музею за нелегку працю на ниві культурного просвітництва та збереження і примноження музейної спадщини. Нагороду вручили керівнику музею Вікторії Дашко. «Кожна людина повинна розуміти, що вона має залишити на цій землі слід. Усім працівникам музею Господь Бог дав можливість зберегти і примножити те, що століттями набував український народ.

 Це величезна відповідальність. Наш Сарненський історико-етнографічний музей є перлиною нашого міста та району», − наголосив Руслан Серпенінов. Також голова ради відзначив, що на сьогоднішній день можна чітко стверджувати, що два роки тому, прийняте рішення районної ради про прийняття нашого музею у комунальну власність району було правильним і безпомилковим. Адже це дало новий поштовх для розвитку музею. Праця музейників недооцінена: «Але повірте, що все вирішиться і крок за кроком усе буде налагоджуватися. Якщо ж ми будемо втрачати хоч краплинку всього, що тут зібрано, то гріш нам ціна. Нам ніколи не пробачать наші діти і ті, хто буде після них. Бо усе це − не надбання Сарненщини, а надбання усього українського народу. Висока Вам шана і подяка за те, що бережете нашу історичну спадщину і маєте можливість показати її людям».

 
          Також голова районної ради запевнив, що з утворенням Сарненської об’єднаної територіальної громади та її підтримкою музейна справа й уся галузь культури в цілому отримає додаткове фінансування для створення нових умов для розвитку творчої активності громадянина.
 

         Приємним сюрпризом для закладу став подарунковий сертифікат на суму 30 тис. грн від Сарненської районної ради. 

 

 

 
Організаційний відділ
районної ради

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
14 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.