На Сарненщині відзначили День волонтера

  

      
        Волонтерська діяльність є основою розвитку громадянського суспільства, втілює в себе найшляхетніші прагнення людства - прагнення миру, свободи, безпеки та справедливості для всіх людей.         
 
        Сьогодні в центральній районній бібліотеці відбулась зустріч - вшанування активістів, які задіяні до волонтерської роботи, за участі голови районної ради Руслана Серпенінова, заступника голови райдержадміністрації Наталії Параниці, першого заступника міського голови Віктора Хомича, волонтерів.
 
       

        Голова районної ради Руслан Серпенінов привітав зі святом волонтерів району. Зокрема він зазначив, що події на Майдані та на Сході України довели, що в районі є активні, мужні та чуйні люди – волонтери. «Ви взяли на себе тягар всебічно допомагати нашим воїнам на Сході України.    

 
        Цього дня бажаю Вам здоров’я, вдячності від людей, щоб всі добрі справи повертались до Вас сторицею. Ви витрачаєте свій вільний час на те, щоб комусь допомогти. Для Вас найціннішою подякою є розуміння того, що Ви реально можете врятувати людське життя. Нині, завдяки Вашій підтримці, у зоні АТО/ООС воює не тільки зброя - воює український дух, який неможливо здолати", − наголосив голова ради Руслан Петрович.          У рамках заходу волонтери отримали грамоти від Сарненської районної ради та Сарненської райдержадміністрації, подяки міського голови.
        
 
Організаційний відділ
районної ради

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
12 + 1 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.