21 листопада – День Гідності та Свободи

Шановні мешканці Сарненського району!
Щиро вітаю Вас з Днем Гідності та Свободи!
 
        День Гідності і Свободи – це незаперечний доказ відродження Української нації, нашої держави. Це підтвердження того, що події на Майдані змінили народ, об’єднали нас в єдиній, соборній і незалежній Україні. Революція Гідності стала дуже важким, але знаковим іспитом для України, і українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Єдність і свобода робить нас гідними нащадками нашихбатьків.
 
Ми відродилися, як сучасна європейська нація, нація гордих, вільних і відповідальних громадян, здатних відстояти свою свободу, державність і територіальну цілісність.
 
         Ми йдемо шляхом свободи й верховенства права, і не повинні схибити, маємо гідно відповідати на всі виклики часу. Любов до України єднає нас, нескорених у боротьбі з агресором, у боротьбі за свободу і право на світле майбутнє для нас і наступних поколінь.
 
        Від кожного з нас залежить, у якій країні житимемо ми і наші нащадки. Бо нашим святим обов’язком є утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.
 
        Ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських вояків, які беруть участь у війні на Сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній та суверенній державі. Всі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.
 
         Велика шана народу України за мужність, патріотизм, стійкість і незламність! Хай береже нас усіх Господь, хай буде мир і злагода в нашій державі.
 
         Слава Україні! Героям Слава!
 
Руслан Серпенінов,
голова районної ради

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
1 + 12 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.