Відкриття ресурсної кімнати в Сарненській ЗОШ № 4 - крок до успішного життя в соціумі дітей з особливими потребами!

  

         15 листопада 2019 року відбулася важлива подія в Сарненській ЗОШ І-ІІІ ступенів №4. Це – відкриття ресурсної кімнати для дітей з інклюзивною формою навчання. У цьому закладі за цією формою навчається 24 дититини.

 

         Ресурсна кімната – це окремий спеціально облаштований клас для дітей із особливими освітніми потребами, де вони навчаються за індивідуальним планом розвитку у супроводі корекційного педагога, з навчальною, соціально-побутовою, ігровою зонами та зоною відпочинку. Ресурсна кімната забезпечена сучасним комп'ютерним обладнанням. У ній також є кухня для отримання дитиною повсякденних навичок, соціально-побутового орієнтування, є корекційні та наочні засоби для розвивальних занять. Модульні меблі дозволяють по-різному формувати робочі зони – індивідуальні та для роботи в групах. Основна цільова група − діти з особливими потребами, які навчаються за інклюзивною та індивідуальною формою навчання. А взагалі ця кімната в школі буде корисною для усіх учнів.

         У заході взяли участь голова районної ради Руслан Серпенінов, директор Сарненської загальноосвітньої школи №4 Тетяна Василенко.


         Голова районної ради привітав присутніх батьків, дітей та педагогів з такою важливою подією не тільки в житті цього навчального закладу, а й у житті всієї громади.

 

         Директор школи Тетяна Марківна  ознайомила присутніх із оснащенням кімнати та дидактичним матеріалом для корекційно-розвиткових занять і подякувала за допомогу всім учасникам заходу, за співпрацю у створенні ресурсної кімнати.

Організаційний відділ
районної ради

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
15 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.