3 листопада – День працівника соціальної сфери

 

Шановні працівники та ветерани соціальної сфери Сарненщини!

 

Щиро вітаю Вас із професійним святом!

 

         У першу неділю листопада в країні відзначається День працівника соціальної сфери, який викликає в душі особливі почуття.

         Кажуть, що життя людини до тих пір має цінність, доки людина може допомагати іншим. Соціальні працівники – це люди, які всім іншим можуть подати приклад людяності, співчуття та милосердя. Ви щоденно піклуєтесь про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, людей з особливими потребами, пенсіонерів, дітей-сиріт, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім'ї, сім'ї учасників АТО/ООС, тимчасово переселених українських громадян, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації.

         Спасибі за те, що серце Ваше завжди відкрите людям, що для Вас немає чужого горя, що проблеми знайомих і незнайомих людей Ви сприймаєте як свої особисті. Спасибі за досвід і професіоналізм!

         Хай і надалі працелюбність, глибоке усвідомлення важливості Вашої праці додають Вам сил та натхнення у благородній справі служіння людям.

         Щиро бажаю Вам міцного здоров'я, миру, наснаги й успіхів у всіх починаннях, родинного благополуччя  й достатку!

 

Руслан Серпенінов,

голова районної ради

 

 

 

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
4 + 1 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.