Голова районної ради провів виїзний прийом громадян на території Любиковицької сільської ради

        23 жовтня голова районної ради Руслан Серпенінов провів виїзний прийом громадян у селі Любиковичі. Спільно з очільником району прийом громадян проводила Любиковицький сільський голова Оксана Саванчук.
 
         Під час проведення прийому громадян голови районної та сільської рад обговорили ряд нагальних питань, які виникають у громаді. Темою розмови стали такі питання як фінансування та проведення ремонтних робіт у закладах соціально-культурної сфери громади, благоустрій територій, надання матеріальної допомоги.
 
         Особисто до керівника району звернулися жителі сільської ради, для вирішення проблемних питань яких потрібна підтримка з боку представників районної влади.
 
        Зокрема до Руслана Петровича звернулися учасники АТО/ООС з проханням надати адресну допомогу у вигляді твердого палива (дров). У ході виїзного прийому це питання було вирішене, і найближчим часом учасників АТО/ООС забезпечать твердим паливом.
 
        Під час особистого прийому мешканці села Любиковичі та навколишніх сіл також озвучили й ряд інших питань, зокрема, щодо виділення матеріальної допомоги на лікування, здійснення пасажирських перевезень, соціального захисту, пенсійного забезпечення. Це ті важливі питання, які найчастіше порушують люди під час проведення виїзного прийому громадян за місцем проживання.
 
        До голови районної ради звернулися й працівники Любиковицького ДНЗ «Сонечко». Вони попросили роз’яснити порядок виплати надбавок, виплати заборгованості по заробітній платі та перспективи щодо подальшого функціонування дошкільного закладу.
 
        Під час прийому жителі села Білятичі піднімали й інші важливі питання життєдіяльності територіальної громади. Так, зокрема хвилюють місцевих мешканців питання щодо благоустрою та спилювання аварійних дерев на території місцевого кладовища, підведення мережі Інтернет у село. Також до голови ради звернулися жителі с.Білятичі з письмовим зверненням щодо покращення автобусного сполучення між населеними пунктами Сарни-Любиковичі-Білятичі, а саме: продовження маршруту до с. Білятичі. Руслан Петрович поспілкувався з начальником ПрАТ «Сарненське АТП – 15640» Іваном Ходакевичем для вирішення цього питання і отримав позитивну відповідь. А задля вирішення порушених питань голова ради доручив працівникам виконавчого апарату районної ради підготувати відповідні звернення до профільних структур. Усі питання, які порушили місцеві мешканці, голова ради взяв на особистий контроль до остаточного вирішення.
 
         Після закінченню прийому громадян голова ради ознайомився з роботою закладів соціальної сфери на території Любиковицької сільської ради та поспілкувався з працівниками цих закладів. Це спілкування було змістовним і цікавим як для голови районної ради так і для людей.
 
        Регулярні виїзні прийоми за місцем проживання є корисними для налагодження комунікації влади району та громади, своєчасного і об’єктивного розгляду звернень людей. Тому практика таких виїздів керівництвом районної ради до територіальних громад буде продовжуватися.
 
 
Організаційний відділ
районної ради

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
2 + 1 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.