Відбулася серпнева конференція вчителів району

    29 серпня в районному Будинку культури відбулася конференція педагогічних працівників району, приурочена початку нового навчального року. Під час роботи конференції від учасників зібрання були покладені квіти до меморіальної дошки нашому земляку Степану Криворученку, який загинув у зоні АТО, і до пам’ятника Героям Небесної Сотні.
      Відкрила конференцію начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Світлана Коркош, яка у своїй доповіді підбила підсумки роботи освітянської галузі за минулий, 2017-2018, і окреслила основні завдання, що стоять перед освітою району в новому, 2018-2019, навчальному році, у контексті положень «Нової української школи».   
      Участь у роботі конференції взяли голова районної ради Руслан Серпенінов, голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук, міський голова Світлана Усик, педагогічні працівники Сарненщини.
      Звертаючись із вітальним словом до представників галузі, голова районної ради Руслан Серпенінов зазначив, що завдання держави, органів місцевого самоврядування, виконавчої влади на місцях, вчителів – збудувати школу, де діти з різними потребами живуть єдиною учнівською громадою, вчаться розуміти і підтримувати один одного. Маємо створити освіту, що формує в кожному учневі впевненість у собі, любов до Батьківщини, впевненість у здатності реалізувати себе, виявити свої унікальні таланти і здібності. Креативні, творчі молоді люди з українськими, європейськими цінностями змінять країну.
     Голова районної ради запевнив присутніх, що районна  влада працює над вирішенням тих питань, які заплановані на 2018 рік і на перспективу, залучаючи до співпраці депутатів Рівненської обласної ради, зокрема Ксенію Павловську та інших. Подякував народному депутату України Сергію Євтушку за ті кошти, які були залучені цьогоріч у район у вигляді субвенції на соціально-економічний розвиток, а це 2,4 млн грн. За ці кошти продовжені роботи із реконструкції будівлі Сарненської ЗОШ № 3; продовжено капітальний ремонт БДМ; капітальний ремонт Чемернянської ЗОШ; будівництво школи в селі Чабель; реконструкція системи опалення в СШР №5; завершуються роботи у дитячій музичній школі м. Сарни; продовжено капітальний ремонт дитячого садочка в с. Мале Вербче.
       Від себе особисто, від імені депутатів районної ради Руслан Петрович  подякував освітянам за подвижницький труд, а в новому навчальному році побажав нових звершень, талановитих учнів,  міцного здоров'я та добробуту.
       У ході роботи конференції кращі працівники освіти були нагороджені грамотами райдержадміністрації та районної ради, подяками відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.  

 

                                                                            Організаційний відділ районної ради

 

 

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
6 + 3 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.