Reply to comment

19 грудня – День адвокатури

Шановні правозахисники!

      Від щирого серця вітаю адвокатів і представників органів адвокатури Сарненщини з професійним святом - Днем адвокатури!
     За своєю природою адвокатура є одним з інструментів демократичного суспільства, оскільки виконує найважливішу цивільну функцію - захист прав і законних інтересів громадян та юридичних осіб.
     Адвокат з огляду на умови своєї діяльності, безперечно, є служителем і творцем права. Це та особливість, що незмінно присутня в діяльності адвоката в усі часи, що передається з покоління в покоління, з держави в державу та зміцнює віру в силу правова і зміцнює усвідомлення суспільної місії адвокатури. Адвокати Сарненщини постійно підтверджують відповідальне ставлення до виконання покладених на них обов’язків, запобігаючи порушенням законодавства, надаючи юридичну допомогу громадянам, підприємствам, установам , організаціям району.
    З нагоди професійного свята, прийміть, шановні працівники адвокатури, побажання міцного здоров’я, родинного тепла та благополуччя, добробуту вашим родинам. Нових вам досягнень на ниві утвердження принципу верховенства закону, незалежності й демократизму. Мудрості й витримки вам у відстоюванні справедливості, неупередженості й непохитності! Нехай людська шана, повага й довіра стануть гідним орієнтиром у вашій щоденній роботі.   

   

Микола Драганчук,
голова районної ради

Reply

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
9 + 1 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.