Reply to comment

У гуртожитку комфортно, як у готелі

        На Рівненщині навчається близько 60 тисяч студентів. Певна річ, що гуртожитків на всіх не вистачає. Навіть квартиру зняти на початку вересня — неабияка проблема.
        А ось учням Сарненського економіко-правового ліцею “Лідер” (тут навчаються талановиті діти з глибинки) тепер не доведеться тулитися по кутках. Цього року їх зустрів новенький гуртожиток на 65 місць, який просто таки на очах “виріс” на фундаменті клубу колишньої військової частини. Районна влада витратила на капітальний ремонт гуртожитку, котрий справедливо можна назвати учнівським посольством у поліській глибинці, близько 5 мільйонів гривень. Тут усе, як у пристойних готелях: є умови й для роботи, і для відпочинку.
        Оскільки нові об'єкти в краї здаються в експлуатацію не щодня, на свято до сарненських школярів завітали перші керівники області та району. І, звісно ж, не з порожніми руками: подарували й сучасний телевізор, і холодильник. Додали подарунків і спонсори.
- Відкриття нового гуртожитку стало можливим завдяки субвенції з держбюджету, яка надійшла в район на розвиток освітньої галузі, - відзначив голова Сарненської районної ради Микола Добриднік. - А це означає, що уряд правильно сформував бюджет-2009. Свого часу, ще в 2005 році, підприємці району зібрали кошти, аби накрити приміщення колишнього військового клубу та зберегти його. І лише нині воно перетворилося на комфортабельне місце для проживання майбутньої української еліти.

Інна Омелянчук, "Урядовий кур'єр"

 

Reply

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
5 + 15 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.