Reply to comment

20 вересня -День працівника лісу

        Щиро й сердечно вітаю усіх, хто пов’язав свою долю з лісом, примноженням та використанням його невичерпних ресурсів, з професійним святом.

        Це свято всіх людей, хто з чистими думками приходить до лісу і допомагає йому. Людей працьовитих, мудрих, справжніх фахівців, які працюють самовіддано, знаючи істинну ціну лісу й істинну ціну своєї праці. Це вони створюють зелене лісове вбрання нашого поліського краю; вони залишають справжні джерела цілющого чистого повітря для нащадків.  Щодня, влітку і взимку, в дощ і вітер, цим людям доводиться захищати національне багатство країни, дароване нам природою і Богом.

        І ми поважаємо працю лісівників району, спрямовану на збереження та примноження цього скарбу. Адже, щоб виростити ліс, потрібно щонайменше п’ятдесят років постійної праці, належного науково вивіреного догляду - тобто потрібне ціле життя. Свого часу було затверджено державну програму «Ліси України», на підставі якої райрада затвердила програму «Ліси Сарненщини на 2003 – 2015 рр.». Дана програма перебуває на постійному контролі депутатів районної ради п’ятого скликання та особисто мене, як голови ради і, як людини, якій ця справа близька. Дотримуючись програми, лісівники Сарненщини щорічно садять ліс, причому на більших ділянках, ніж вирубують.  Хочу зауважити, що йдеться про заліснення земель, які непридатні для ведення сільського господарства, тобто долини, яри, кам’янисті та піщані території.  Крім того стоять завдання збереження лісових насаджень від пожеж, захист від шкідників та хвороб, будівництво лісових доріг і зростання обсягів виробництва – все це під силу працівникам лісових господарств нашого краю. А загалом, в наш складний екологічний час, кожна людина повинна почуватися лісівником, кожна повинна посадити «своє дерево», і, бажано, не одне; і всі ми є відповідальними за примноження та збереження лісових насаджень.

        З нагоди свята прийміть, шановні працівники галузі, слова щирої вдячності й пошани за вашу невтомну, красиву працю, вагомі зусилля задля добробуту нинішнього та майбутнього поколінь. Здобутків, міцного здоров’я, щастя, добробуту вам та вашим родинам! Зі святом лісівника!

Голова Сарненської районної ради,

голова ради "Блоку Юлії  Тимошенко"
в Сарненському районі

Микола Добриднік

.

 

Reply

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
11 + 1 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.